reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

anka no z tym snem to faktycznie jest problem:baffled: sama śpię po 6-7 godzin na dobę i to razem z drzemką w ciągu dnia:-(
ja na libido narzekać nie mogę, gorzej z 'ruchliwością':-p

asinka hahahah zaraz mu wszystko wypomknę bo właśnie wszedł:happy2: lecę mu jedzonko robić i herbatkę
 
reklama
Asinka wlasnie pocieszam sie ze po porodzie odzyskam swoje kostki. U mnie niestety opuchlizna nie schodzi, rano wstaje bez kostek wiec jest tragedia. Buty to najwiekszy problem:baffled: Dobrze ze u Ciebie druga ciaza zdecydowanie lepsza niz pierwsza.

Banankowa no z ta ruchliwoscia to faktycznie na tym etapie moze byc ciezko:-D
 
Banankowa a leć się "podlizać" ;-) Może sam wpadnie na pomysł hehe a jak nie, to przejmij kontrolę. Faceci tak lubią ;-) w każdym razie mój...
Anka na szczęście już nie wiele Nam zostało. A co do butów, to zimą kiepsko. Ja Tymka rodziłam w czerwcu, to miałam problem, żeby w klapki nogi wsadzić i już miałam nowe kupić, a tego samego dnia urodziłam i problem się skończył. A jak z ciśnieniem u Ciebie, bo ja tak wtedy puchłam przez nadciśnienie i temp?
 
Ja z Laura tez klapeczki bo lato bylo. Teraz gorzej, ale na szczescie mam jedne Emu ktore sa dosc szerokie i wciskam noge:tak:
Ja cisnienie mam normalne 100/60 zawsze mam takie i dobrze sie z nim czuje. Jak mam wyzsze to odrazu odczuwam, na szczescie teraz mi nie dokucza. Chyba najwyzsze mialam 110/70 :) Za to ciagle mi cieplo, chodze i otwieram okana a moj maz zamyka i odkreca kaloryfery:-D Ogolnie to naleze do zmarzluchow ale z Laura mialam to samo i spalam z wiatrakiem:-D
 
Mi też teraz strasznie gorąco. Śpię osobno przy otwartym oknie, bo Sz.też tylko chodzi i zamyka za mną i pilnuje kaloryfera :-D no to kiepsko... Ja przynajmniej miałam jakąś przyczynę, ale w sumie wiele mi to nie dało :-p cieszmy się jedynie, że już nie wiele Nam zostało, bo niespełna 3 tyg. A może i nawet mniej... Przy Tymku przytyłam 30 kg, a po porodzie miałam -14, to sobie wyobraź ile wody ze mnie zeszło, nie licząc tego, że od godz.9 zaczęły mi się sączyć wody, a o 1.10 w nocy urodziłam dalej z wodami.
 
asinka, basieniak - 18.03
wcześniej inaczej liczyło się urlop (tygodnie i wielokrotność), teraz tydzień odpowiada 7 dniom a to oznacza, że termin nie kończy się w dniu, który odpowiada nazwą początkowemu dniowi terminu. Czyli skoro 1.09 wypada w niedzielę to musi być to 18.03 (poniedziałek). Teraz zerknęłam do nowszego wydania kodeksu pracy i niestety oznacza to, że zaciskamy nogi do 18.03.
 
Ostatnia edycja:
Anka mnie jak puchna nogi to tez zauwazylam ze prawa jest duzo bardziej spuchnieta niz lewa. Nie wiem na czym to polega bo nie codziennie mi puchna ale jakos 2-3tyg temu to mialam takie balony caly czas przez kilka dni i nawet jak rano sie budzilam to ta prawa noga w kostce (i zreszta cala stopa) byla straszna nawet kostki nie widzialam
 
Krolowa no nie pocieszyłaś mnie, ale trzeba próbować... A najgorzej jakbym faktycznie wytrzymała do tego 18go, a Ci wprowadzą to od 2014 roku... Chyba tam wtedy pojadę i wysadzę tą szopkę na Wiejskiej :wściekła/y:
 
reklama
asinka, basieniak - 18.03
wcześniej inaczej liczyło się urlop (tygodnie i wielokrotność), teraz tydzień odpowiada 7 dniom a to oznacza, że termin nie kończy się w dniu, który odpowiada nazwą początkowemu dniowi terminu. Czyli skoro 1.09 wypada w niedzielę to musi być to 18.03 (poniedziałek). Teraz zerknęłam do nowszego wydania kodeksu pracy i niestety oznacza to, że zaciskamy nogi do 18.03.

NO TO ZACISKAJMY BABECZKI JAK CHCEMY CAŁY ROK!!:):)


Mnie też jest non stop ciepło! zawsze miałam zimne ręce a teraz wręcz na odwrót, mam cieplejsze od męża :]
A co do nóg to moja koleżanka która ma termin na 21 marzec narzeka też ale przeszkadzają jej ciągłe skurcze i po prostu ból nóg...
 
Do góry