reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
nimitii ja teraz tak patrze ze Ty masz juz 4 dni po terminie
Wlasnie w tym czasie urodzila sie Laura wiec zycze Ci dobrych skurczy i rozwarcia. Koncowka jest bardzo meczaca wiec oby jak najpredzej

A cos lutowe mamusie nie pisza czyzby urodzily:confused:
 
no to dziewczyny 1:30 obudził mnie znow skurcz, nieco inny bo tym razem z wiekszym naciskiem na dol brzucha, przy tym mocne spiecie w pochwie niczym przy orgazmie:)) ( opisze konkretnie bo moze sie komus przydac do odroznienia jesli faktycznie cos sie zaczyna). I dziwna wilgotność , wiec sobie mysle ,,wody odchodza", lece do wc a tam na bieliznie czop.
No wiec ze spokojem, nie budzac meza wracam do lozka. Za 17 min kolejny podobny skurcz, no moze ciut lzejszy albo jak juz rozbudzona jestem to mniej czuje. Zaczynam zatem odliczanie....no i jest co 15 min cos podobnego, wiec budze meża z usmiechem raczej no bo bol mimio wszystko jest do zniesienia. No to prysznic a maz kawusie Inusie robi.
Czekamy:)) skurcze juz co 12-10 min...wiec czas bedzie sie zbierac do szpitala....mam nadzieje ze to nie fałszywy alarm........................
 
Kania niestety na strachu zostało. Na KTG ani jednego skurcza nie było widać. Mało tego lekaż kazał mi sie kłaść już w piątek na patologii ale zadzwoniłam do mojego gina i on powiedział że mam do niego przyjść jeszcze.

truskafffka dziękuję :) może dziś w nocy coś ruszy kto wie :baffled:

aniulkas chciałabym żeby to były te skurcze :-) a mierzysz ich długość i częstotliwość?

szczebiotko ty farciaro :)) gratuluje z całego serca! teraz czekam na zdjęcie małej !!:)))

Aleksp ja mam tak samo :( dupa zbita z tymi naszymi dzieciakami obwarowały się tam i koniec :/ ale u ciebie widać że mała rusza do przodu ostro :) POWODZENIA!

Anka dobrze że kurtka wyschła :-D

makunia u mnie na KTG też zerowy brak skurczy :( ale przynajmniej wiem że to czop śluzowy wypadł i był zabarwiony krwią kto wie może za 2 tyg urodze ;-)

banankowa!!!!!!!! ja ciebie ściskam tak mocno i bardzoooo!!!!! tak strasznie ci współczuje !!!!! bądź silna dla siebie i Michałka i oczywiście dla Tymusia!

Już wam nawet pisać nie będę że mam nadzieje iż to już dziś się zacznie :-p bo i też po co jak sie zacznie to napisze z porodówki ale coś czuję że się nie zacznie i będę pykać po schodkach z oxcy ;)

nimiti powiem szczerze ze cięzko mierzyć bo np skurcz trwał długo i nie przechodził. nawet jak chodziłam.

W nocy myslałam że umrę, ok 1:30 obudziłam sięi czułam ból, promieniujący do rpawej nogi jak by ktos mi kamień wciskal który się nie mieści. Poszłam do wc bo nie wiedziałam czy mi się chce siusiu czy też nie. Poszłam by ulżyć przecherzykowi. Ale po powrocie do lózka dalej ten ból trwał. Nie mogłam leżeć musiałam chodzić, robiłam przysiady, kręciłam biodrami,kiedy przechodziło kładałam się i ból powracał :( i tak spędziłam prawie 2 godz :(
Myslałam ze moze coś się zaczyna, ruszyłam męza i mówię ze strasznie mnie boli ale widcoznie coś mu sie sniło prytulił moja rekę i spał dalej... jak mu powiedziałam rano to oboje sie śmialismy :)

Ale teraz też czuje ciagnięcie w dół... jak poszłam z psem na spacer kroczki musialam robić jak japonka :(
 
hejka:)
makunia,banankowa pieczenie przechodzi na szczescie.
madzia 83 gratuluje:)
nimitii faktycznie uoarciuch z twojego dzieciatka ;-)dobrze mu w brzuszku:)
patrycja moze sie cos ruszy:)powodzonka.
 
patrycja aleksp powodzenia ! obyście niebawem tuliły swoje dzieciaczki !:tak:

zabka niestety uparty nic a nic nie wskazuje że on chce wyjść ja już jestem na granicy załamania :/

anka widzisz Laura wyszła a ten drań dalej moją cierpliwość testuje. Niestety przegrywam :/

wszystkim koleżanką którym odszedł czop śluzowy zaczęły się bóle wieczorem ja jak zwykle musze mieć inaczej :wściekła/y:
 
reklama
Nimitii mi cos sie wydaje ze Ethan tez sie nie bedzie spieszyl:-D Jaka siostra taki brat:tak:
Aniulkas Twoj maz jest udany, mam nadzieje ze jak bedziesz budzila go do porodu wstanie znacznie szybciej:-D
Patrycja trzymym kciuki za rozwuj sytuacji. Skoro wody sie sacza i masz skurcze to niech dzialaja:sorry2:A jak Piotr?
Aleksp i jak? Urodzilas? Czekam z niecierpliwoscia:happy2:

Wczoraj myslalam ze padne trupem:-D
Kolo 23:30 kumpel wyslala do mnie taxi 4 hot-dogi takie jak sa na orlenie:rofl2: Jeden zjadlam i poszlam spac a dwa wciagnelam na sniadanko:-D Ehhhh kumpel dba zebym z glodu nie padla, na dodatek zaplacil za taxi:baffled: az mi glupio:nerd:
Nocka bardzo spokojna bez skurczy wiec synus cierpliwie czeka do 14.03:-D:-D
 
Do góry