reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 rozumiem teoj tok myslenia. Jesli mialoby przyniesc stres lepiej sobie darowac. Ja chcialam wiedziec. Na amnio i tak bym nie poszla nawet jakby byl zly wynik. No chyba, ze usg byloby zle, to moze bym sie nad amnio zastanowila. Mialam na prenatalnych fajna babeczke, ktora wszystko jasno wytlumaczyle, ze jesli usg jest dobre, to pappa jest glownie statystyka. I ma nadzieje, ze przeniesie mnie choc do ryzyka sredniego, a mi na szczescie za kazdym razem wychodzi niskie. Tak wiec nie stresowalam sie zbytnio. Ale czasem lepiej wiedziec i tak jak dziewczyny pisza, by miec czas sie nastawic. Nie przekonuje cie do tych badan. Po przejsciach wszystko wyglada inaczej i zupelnie inaczej przezywa sie ciaze. Bardziej swiadomie i niestety z wieksza doza wsluchiwania sie w cialo, a co za tym idzie zycie w ciaglym leku. Ja tez baaaardzo sie boje. Mam nadzieje, ze maluszek zyje. Od kilku dni nie krwawie juz, ale ciagle sni mi sie poronienie. Nic to, mam w tym tygodniu wizyte, to sprawdze co z maluszkiem
Na pewno bedzie dobrze [emoji8]
 
reklama
Hej dziewczyny!
Dziękuję za dodanie do tabelki. Mało się udzielam, ale to przez ostatnie zawirowania ze zdrowiem synka. Mieliśmy adenowirusa, wylądowaliśmy w szpitalu. Już miało być wszystko w porządku i po powrocie do domu okazało się że przywiezlismy że sobą że szpitala rotawirusa. 3 tygodnie biegunki za nami. Myslalam że już wszystko co złe za nami a tymczasem od wczoraj biedny ma temperaturę 39 stopni... wiec dziś od rana znów lekarz, apteka... Trzymajcie kciuki aby skończyło się tylko na zapaleniu gardła :(
 
Ja mam taki sam dylemat. W 9tc lekarz powiedział mi płeć i nie wiem co o tym myśleć.

Miałam mieć wczoraj wynik testu PAPPA. Dziś poszłam na wyniki i po odbiór i nie ma. W czwartek mam usg genetyczne i nie wiem co robić. Niby jutro ma mi dac pani z laboratorium znać czemu ich nie ma. Nie wiem czy uda mi się do czwartku nowe zrobić jeśli z tymi coś nie tak. I ciekawe czy lekarz będzie chciał wyniki zrobione tydzień wcześniej.

Mój synek zaczął strasznie płakać jak go oddaje do żłobka. Tak mi go szkoda. Mogę go nie oddawać Ale chce żeby trochę z dziećmi się pobawil.
Iskierka ile on ma lat? Takie maluszki nie maja potrzeby zabawy z dziećmi jeszcze..
 
Może zrobimy na zamkniętym wątku cześć brzuszkowa? Jak byłam na październikowych mamusiach 2017 to robiłyśmy sobie zdjęcia naszych brzuszków i pisałyśmy pod zdjęciem który tydz ciąży, potem super było wszystko odtworzyć z przebiegu całej ciąży. Fajnie było tez porównywać nasze brzuszki :) miałyśmy koleżankę która w 36 tygodniu ciąży miała praktycznie lekko zaokrąglony brzuch, jak w 3-4 miesiącu. Nikt by nie uwierzył ze z tego brzuszka mogło takie duże dziecko wyjść :D
Jest czesc brzuszkowa domki dla maluchow i wiele innych watkow je tez przeniesiemy na zamknięty
 
Sluchajcie, w czwartek mam wizyte i nie daje mi jedna rzecz spokoju - na prenatalnych (12+3) lekarz z pelnym przekonaniem stwierdzil, ze bedziemy mieli coreczke - ja od poczatku ciazy, czulam jednak chlopaka :laugh2: Pozniej oczywiscie zglupialam, nie wiem teraz, co bedzie - i tak i tak bedziemy zadowoleni, jendak zaskoczona bylam, ze lekarz tak wczesnie, byl tak pewny - sam z siebie mnie poinformowal o plci malenstwa.

Ale chodzi o to, czy mozna z taka pewnoscia juz w 12 tygodniu stwierdzic, ze to na bank dziewczynka? Czy to nie jest tak, ze we wczesnej ciazy latwiej jest stwierdzic chlopca? Czy w tej chwili te urzadzenia do USG sa takie nowoczesne, ze na prawde mozna byc pewnym?

Nie wiem, czy mam sie rozgladac za niebieskimi czy rozowymi rzeczami :laugh2::laugh2::laugh2:
Nie wiem czemu ale tez wewnetrznie jeszcze nie jestem do konca przekonana, na nic sie nie nastawilam jesli chodzi o plec i niemoge sie baaardzo doczekac czwartku, kiedy to moja gin tam zajrzy i mam nadzieje, ze cos powie :D

Mialyscie moze tak we wczesniejszch ciazach (tych, co byly dosc niedawno - badane na nowoczesnym sprzecie), ze zmienialy sie twierdzenia dotczace plci?
Ja bym sie wstrzymala mi do 18 tyg mówili dziewczynka,a byl chłopiec kupil uniwersalne ciuszki
 
Cześć Dziewczyny, witam się i ja :blink:jestem mamą 11 miesięcznej dziewczynki i tak jak Wy czekam na marcowego dzidziusia :blink:jestem już po usg prenatalnych i na 90% będę mieć drugą córeczkę. Czekam na wyniki z krwi i mam nadzieje, że już dzisiaj będę coś wiedziała, bo strasznie długo to trwa, badanie robiłam 28 sierpnia.
Cześć Nataliaaj;-) ;)
Zapraszamy do wpisania sie w tabelke poniewaz przechodzimy na watek zamknięty
 
reklama
Do góry