reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

i łikiendzik zleciał...
jutro od nowa do pracy :sorry2: pocieszam się że za tydzień wypłata! :-p i zakupy!!

a co tam u was koleżanki? jak po łikiendzie?
 
reklama
Witam i ja po weekendzie!
Co do ciuszków i wyprawki ja wszytsko wczesniej wypatrzyłam a jak sie Antos urodził to maż wszystko kupił... niestety po wczeniejszych przezyciach bałam sie nawet spioszków kupić:-( no ale to ja.... mysle, ze spokojnie od 7 m-ca można juz wszytsko zbierac, tzreba poprac, przygotować...
Lece zaraz do pracy..... tak mi się nie chce:-( mgłabym teraz tylk spać:tak:
 
Hej Dziewczyny,
Ojejku do 7 miesiąca to ja chyba nie wytrzymam z zakupami ;-) Jak pokój dla dziecka wyremontuję (a to będzie gotowe za jakieś 3 miesiące) to będzie 6 miesiąc więc zacznę zakupy już chyba wtedy, bo będzie gdzie składować :-) Wiecie to moje pierwsze dziecko i strasznie się przejmuję żeby wszystko było gotowe i takie tam ;-) Z nowinek to dzisiaj kupiliśmy z mężem samochód, nasz stary był mały, niewygodny i nie nadawał się dla rodziny z dzieckiem, a teraz to mamy kombi z wielkim bagażnikiem, do którego wejdzie wózek i wszystko, co potrzebne by wyjechać z rodzinką na wakacje. Strasznie się cieszę, bo długo szukaliśmy czegoś w rozsądnej cenie i nie stuletniego.
Dzidziusia dzięki za informacje o wojewódzkim, to zdecydowanie mój typ, a podjąć decyzję muszę już teraz, bo chce wynająć prywatnie położną a to najlepiej z tego szpitala, gdzie się rodzi i rezerwować terminy trzeba wcześniej.
Nie wiem jak u Was jest/było, ale mnie w tej ciąży to straszne lenistwo bierze czasem. Pracuję w domu często i dzisiaj to myślałam, że w ogóle z łóżka nie wstanę. Zwlekłam się dopiero o 10-tej - wstyd :szok:
Pozdrawiam cieplutko
Kamila
 
Witam kobitki!
Dawno nie zaglądałam ale mam teraz huk roboty - zmieniono mi stanowisko pracy i uczę się wszystkiego od nowa. Na dodatek net w domu nie działa :wściekła/y:
Pochorowałam się - zaczęło się od zapalenia ucha, potem gardło a teraz gorączka i paskudne katarzysko :no: Mam nadzieję, że szybko minie, bo już drugi tydzień tak łażę a na zwolnienie teraz nie mam czasu.
Ależ u nas dużo przyszłych mamuś się zrobiło! Gratulacje dziewczyny i uważajcie na siebie w tę podstępną porę roku!
 
witam!

dziewczyny ja jak narazie nie mam weny na forum:zawstydzona/y: no mówie wam... jak coś trzeba napisać to... nie moge bo nie idzie mi hehe. Zmeczona jestem po robocie jak koń po westernie. ciesze sie że jutro już piątek!

U nas ok wszystko.
Kupilismy już prezenty na mikołaja dla syna heh

pozdrawiam!

nineczko zdrówka!!! :*
 
KInga skąd ja to znam;-) też tylk czekam na wolne dni jakaś wypompowana z sił jestem, to chyba jesień tak na mnie działa...
JUż kupiliście prezenty??? Szybciutko, i bardzo mądrze, ja tez będę musiała pomyśleć o prezentach.
Nineczko mam nadzieję że już lepiej.
 
Czesc kobitkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W końcu udało mi się znaleźć troszke czasu by do Was napisać ;-) !!! Cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu:szok: także dokładnie Was rozumiem. U nas dobrze. Czas ostatnio leci jak szalony. Serduszko moje próbuje wstawać i chodzić na własnych nóżkach w zwiazku z tym sajgonik mały w domu. Mała potrafi robić 10 czynności na raz;-);-);-);-);-);-);-). Juz niedługo nasze pierwsze urodzinki jupiiiiiiiiii!!!! W zwiazku z tym mam pytanko :confused: Jak u Was przebiegł ten wazny dzień. Ciasto, baloniki i te inne sprawy.... ile osób zaprosiliście jak wypadło przyjecie:-). Jak czas Wam pozwoli podzielcie sie opiniami.

Kinguś pochwal sie co kupiliście na mikołajka.

dziusia77 witam miło poznać :-)

nineczko ja tez zycze Tobie zdrówka.Mam nadziej że juz jest lepiej.
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/nel2
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki!
Jedna choroba z główki, teraz czas na drugą :no: Miałam we czwartek trzecią już w życiu gastroskopię i okazało się, że mam refluks i zapalenie żołądka. Normalnie dziecko - efekt czarnobyla ze mnie ;-)
Hania przechodzi bunt dwulatka chyba - szatan w moje dziecko wstąpił chyba :confused: Wrzeszczy i ryczy z byle powodu i bez powodu nawet. Normalnie ręce opadają. Staram się być spokojna i ignorować jej fochy. Śmieszne - ukonczyłam pedagogikę, miałam mnóstwo zajęć z psychologii dziecięcej a teraz siedzę i nie wiem co robić w praktyce z włąsnym dzieckiem...
Kucia - to już zaraz pierwsze urodzinki Nelusi! Ależ ten czas leci! U nas za tydzień drugie i kolejna imprezka. Ale ja zrobię tak jak w ubiegłym roku - zaprosiłam najbliższą rodzinkę - dziadków i chrzestnych. Był obiadek z winkiem i torcik do kawki. Spokojnie i bez żadnych rewolucji. W tym roku może jakoś udekoruję jadalnię, bo mała już dużo kuma więc będzie jej milutko jak w domu zrobi się kolorowo ale bez szaleństw. Dzieci żadnych w wieku małej nie znam i nie zapraszam. Spokojnie posiedzimy sobie w rodzinnym gronie. Zastanawiam się tylko nad prezentem ale chyba kupię małej jakąś ciekawą (dla niej ciekawą) książeczkę. Torcik -już ustalone- będzie w kształcie misia.

O jeju jaka dziś parchata pogoda a ja muszę do pracy... Na dodatek jutro maż wyjeżdża na tydzień na szkolenie i zostanę z Hanią sama. Organizacyjnie będzie to piekło - zawożenie i odwożenie do dziadków (nie będę miała auta). Rodzie zaproponowali, żebym przeprowadziła się na ten tydzień do nich ale ja wolę posiedzieć sama z małą w domu, zresztą chodząc do pracy musiałabym zabrać ze sobą pół szafy, kosmetyki... Za dużo tego.
No i muszę z samego rana wstawić obiad, bo na 12ta musze być w pracy. Dziś rosołek z indyka i pieczony schabik z sosikiem i ziemniaczkami. Mniam! Szkoda tylko, że dopiero zjedliśmy śniadanie :-p
 
czesc dziewczyny!

Filipkowi na mikołaja jak narazie kupiliśmy taką lokomotywę edukacyjną: INTERAKTYWNA LOKOMOTYWA EDUKACJA KLOCKI MUZYKA !!! (477989126) - Aukcje internetowe Allegro
pewnie jeszcze coś mu dokupimy.. :happy:
Pogoda u nas w Iławie kiepska sie zrobiła,zimno i deszczowo. My czujemy się dobrze. W pracy super,zadowolona jestem. Za dwa tygodnie mam mega urlop bo aż miesiąc:-p w grudniu nie ma roboty w bi-es.
Bede miała co robić za to w domu bo szykują sie urodziny Filipa i męża no i świeta!

kucia twoja córeczka już roczek skończy lada dzień! jak to zleciało no..:-)
koniecznie zdaj relacje z imprezki urodzinowej!
nineczko ja to Ci wspolczuje:-( zdrowiej szybko kochana... A bunt dwulatka to i u nas zawitał już :sorry2:ehh tak to jest z dziećmi.

pozdrawiam was serdecznie!
a co u reszty dziewczyn???
 
reklama
Hej Kochane,
Ależ Wam zazdroszczę tych urodzinek maluchów i kupowania prezentów :-) U mnie też czasu brak na wszystko, na szczęście właśnie kończę 1 trymestr za chwilę i jakoś przechodzą mi te najgorsze dolegliwości. W pracy dużo roboty i wzięło mnie jeszcze na remonty w domu - teraz robimy przedpokój a po świętach pokój dla dziecka. Tak jak na początku cieszyłam się z nowego auta, to teraz się stresuję z jego powodu, bo duże i boję się parkować w mieście w ciasnych miejscach ;-) normalnie trauma :-) Wczoraj byłam u gina i słyszałam po raz pierwszy bicie serduszka dziecka. Ma już prawie 6 cm i wygląda super - normalnie miniaturka człowieka :-) Badanie przezierności karku wyszło ok, ale idę jeszcze na lepszy sprzęt do Olsztyna w przyszłym tygodniu, bo jakoś tak lepiej się poczuję jak będę miała dwa wyniki. Dzisiaj mam jeszcze wizytę znajomych więc wcześniej zakupy, teraz sprzątanie a za chwilę gotowanie - ufff już padam a do tego za oknem tak szaro i smutno - ble :-(
Życzę Wam wszystkim udanego weekendu
Buźka
Kamila
 
Do góry