reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłosci????????

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
Witam piszcie jakie sa sposoby na mdlosci ja sie mecze po lekach a dzis masakra :(zjadlam n a obiadek kaszanke ziemniaczki kapustke no i po5min.tak wymiotowalam zjadlam doslownie troszke a zwymiotowalam 3kg.łzy mi lecialy rece sie trzesly czulam sie fatalnie :(umieralam jednym slowem) :mad:tak mi zle głupio mi wsrod bliskich bo jak n ie fochy to wymiotuje albo mam mine :( czasem zdarzy sie dobry dzien :laugh: pozdrawiam
 
reklama
mi mdłości i wymioty trzymały się do 16 tygodnia. To był koszmar :( Życzę ci żeby ci się wcześniej skończyły.
 
A ja od dwóch dni całkiem dobrze się rano czuję, nie wymiotowałam, mogłam zjeść śniadanko przed pracą i ogólnie ok. Nie wiem, czy to akurat to, bo czytałam, że pomaga, ale pierwszą rzeczą jaką po wstaniu zrobiłam to było zjedzenie banana, nie leżałam później jeszcze przez pół godziny, bo nie mam tyle czasu, a i tak było ok. Chyba, że po prostu mi przeszło.
Pati, jeżeli faktycznie jest tak źle, że kompletnie nic nie możesz jeść i masz całodzienne mdłości, to może porozmawiaj o tym z lekarzem, może powinnaś łykać dodatkowe witaminki, a jeżeli nie to widocznie musisz przeczekać ten okres.
 
Z domowych sposobow na mdlosci i zgage - bardzo pozytywnie dziala mleko. Zimne prosto z lodowki. W sumie jest to jedyna rzecz, ktora mi pomaga na dluzej niz 5 minut. Jeszcze zimna woda, tez dziala. Ale co to za przyjemnosc opijac sie woda, jak mozna mleczkiem ;D
 
Tak a'propos, wlasnie musze sie go napic... Niestey mam mdlosci od 5 tygodnia praktycznie bez przerwy...
 
No to chyba każdy musi znaleźć swój sposób, bo u mnie łyk mleka rano, to od razu wyścig do ubikacji. Od kilku tygodni mam wstręt do mleka, a bardzo bym chciała, żeby już mi to przeszło, bo zawsze piłam go mnóstwo i brakuje mi go w codziennym jedzonku.
 
A ja bym bardzo chciala sobie zjesc troche rybki, jakiejkolwiek, a mam odruch odwrotny natychmiast po powachaniu KAZDEJ...
 
No cóż, takie uroki ciąży karoo-kp , musimy to jakoś przetrwać. A w ogóle to witam Cię wśród sierpniówek.
 
Jezu dziewczyny , az strach czytac o tych mdlosciach ....u mnie totalny luzik od czasu do czasu naciagnie troszke od poczatku ciazy wymiotowalam moze z 5 razy i finito , pozatym mi nic nie dolega oprocz ciaglego glodu , no ale przeciez w ciazy nie moge sobie odmawiac jedzenia wiec jem , martwi mnie to troszke bo pewnie zaraz bede wielka jak lokomotywa ;D trudno
 
reklama
a ja mam mdłości praktycznie od samego początku i juz powoli mam tego dośyć.generalnie to wogóle fatalnie sie czuje :(
 
Do góry