reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady

Anineczko ten Depo vera to zastrzyk na 3 mieisace,tak?
Mojegoe m sis miala jeden jedyny raz...ona akurat w ciagu tych 3 miesiecy strasznie przytyla...czula jak puchnie.
Moze u Ciebie nie bedzie tak...
Ja sie zawsze obawialm tego zastrzyka,bo on dziala przez 3miechy,nie mozna nic z tym zrobic,tabsy np.zawsze mozna odstawic...
ja mam od 1,5roku Wkladke MIRENE i nic mi nie jest...nie mam bolesnych miesiaczek,tylko delikatne plamienia;-)
 
reklama
ewelcia ja tez mam tá samą:tak:w sumie boli mnie teraz bo mam @ ale to napewno nie przez wkładke bo mam ją od 2 lat i nigdy nie miałam takich miesiączek:no:w sumie to tylko wczoraj źle sie czułam i nie wiadomo dlaczego:baffled:a tak miałam wkladke po Oliwii a potem po Szymku:tak:wcześniej miałam cerazette i wyszła lipa z Oliwką:baffled:w sumie sie ciesze ze jest ale po tym nawet nie chciałam słyszec o tych tabsach:no:na mnie działa tylko wkładka:tak:a miałam 2 różne i obydwie dobrze sprawowały swoją funkcje:tak:
 
Ja nie chcę wkładki bo:
Moja mama miała wielkie problemy po wkładce,już nie będę się rozpisywała jakie,wiem,że kiedyś były pewnie bardziej archaiczne te ustrojstwa,jednak sama mnie ostrzegała przed nimi.
Ja nie chcę żadnego ciała obcego w organiźmie.
nie mogę przebic uszu i nosic zegarków bo mam uczulenie na wszystko,bałabym się wsadzic ciało obce tam.:baffled:

nooo muszę to głęboko przemyślec :dry:

a ile tutaj to kosztuje?

lece spacku
 
Anineczko tutaj to nie wiem,ja w PL "zakladalam"to placilam z wkladka i 1050zl...350 zalozenie.
Kiedys tytlko spirale wkladali,jakis metal to byl(miedz?)..a ta MIRENA jest plastikowa...wiec nie tak do konca mozesz miec na nia uczulenie.
Decyzja nalezy do Ciebie:-)
 
anineczko po Oliwce mialam miedzianá, ja tez nie moge nosic kolczyków itp:no:i tez źle sie czułam:baffled:ale męczyłam sie bo zapobiegała skutecznie:tak:potem wyjelam bo chcieliśmy Szymonka i mam teraz mirene i nie czuje jej:tak:jest 100 razy lepsza od tej miedzianej:tak:
 
dzięki dziewczyny.
Najpierw to ja sobie wyrobię tą kartę na Drugs Payment Scheme to mnie będzie kosztowała jak się zdecyduję 120e i założenie pewnie kolejną stówkę :tak:
Ale to za jakiś czas,jeszcze oficjalnie jestem w połogu :-D
 
Hej ewelcia Marta ja tez sie powaznie zastanawiam nad ta wkladka tylko ze ja sie przedewszystkim boje ze ona mi wyleci albo sie obsunie a ja tego nie zauwaze albo nie poczuje:sorry:
 
Alex jesli masz jakiekolwiek obawy to pogadaj z lekarzem...moj gin mnie zapewnial ze nie ma takiej mozliwosci,tym bardziej ze jest w ksztalcie litery "T"....
Podobno podczas mieisaczki mozna wyczuc sznureczki w pochwie...ale ja nigdy nie sprawdzalam:sorry:..

Marta zakladalas ze znieczuleniem czy bez?no i tu czy w PL ?bo zapomnialam
 
alex po miesiącu zrobią ci usg:tak:potem juz nie ma prawa wypasc:tak:

ewelcia mnie usypiali:confused2:miałam przesuniętą szyjke:sorry:zakładali mi w szpitalu,tutaj w Irlandii
 
reklama
Marta i jak wrazenia...?
mnie na zywca wzial-sama tego chcialam...ale jak zaczal gmerac to sie wydarlam ze chce znieczulenie...nie musze chyba mowic jakie to dziwne uczucie dostac tam znieczulenie...ale potem tak mi blogo bylo ze nic nie czulam:-D
ja mam zas macice nieforemna i byla mozliwosc taka,ze nie uda mu sie tego ****delka zamontowac,ale poszlo gladko,obylo sie bez niespodzianek;-)
 
Do góry