reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna

ten ból brzucha mam podobny jak Wy ale lekarz powiedział żeby nie jeść na noc owoców i nie pić soków owocowych to to powinno pomóc i pomogło sprawdźcie to może podziała i u Was
 
reklama
:-)Witam ja na szczescie nie biore rzadnych tabletek...
:-)I nie lubie lykac niczego co tak naprawde nie jest mi potrzebne staram sie sama jakos przezwyciezyc bol wiem ze to czasem trudne ale nie mam krytycznych sytuacj ktore by mnie do tego zmuszaly moze to i dobrze:-)
 
owszem toksoplazmoza jest grozna, ale nie ma epidemi:)
jesli wezmiesz kotka malego od jakiegos rolnika, zaszczep go na wszystko co potrzeba, odrobacz, przeczekaj kwarantanne i powinno byc wszystko okej, wiekszosc kotow bez probelmu przyzwyczaja sie do domowego trybu zycia i po pewnym czasie nie maja ochoty na spacery po za domowe ciepelko.
Nie ma co panikowac, no chyba ze glaszczesz i przytulasz kazdego kociaka jakiego znajdziesz na ulicy:happy:
 
A jak radzić sobie z zaparciami ?:sorry2:
W pierwszej ciąży odczułam ten problem dopiero w trzecim trymestrze, a teraz masakra...:szok: Już od jakiegoś czasu mam ogromne problemy a przecież to dopiero początek:baffled:.
Mój lekarz stwierdził że to normalne ale kilka dni po wizycie zemdlałam w łazience z bólu.
To chyba nie jest normalne :no:
 
ojoj, tez mam z tym problem, i staram sie jadac potezne ilosci jogurtow, jablek i owocow, a podobno pomagaja soki warzywne na czczo. Mi sie udaje co 2-3 dni zrobic rewolucje w jelitach, a potem znowu to samo:baffled:
 
A mnie od wczoraj boli dół brzucha - własciwie to czuję takie napięcie, tak jakbym była czymś zdenerwowana, a przecież nie jestem. Lekarz mówi ze to pewnie macica się rozciąga, ale jakos słanbo mnie to przekonuje. Cały czas takie napięcie? Słyszałyście o takiej dolegliwości?
 
mnie od tygodnia bolały uszy. byłam pewna, że to wynik przewiania lub jakiegoś zapalenia. ponieważ bolało coraz mocniej, a na dodatek pare godzin dziennie średnio słyszałam, wybrałam się do laryngologa. No i okazało się że jest to związane z ciążą. Produkuję więcej jakiś śluzów (czy czegoś tam) i mi się zatykają uszy. Niestety towarzyszą temu dość mocne bóle uszów a następnie głowy. Oczywiście leków, w tym wypadku sterydów brać nie mogę, więc muszę jakoś się przemęczyć. Dodatkowo okazało się że częste katary też są z tym związane.

a już mysłałam, że skoro mnie nie mdli, senności dopadają mnie sporadycznie, nic strasznego mnie nie spodka.
 
:rofl2: Ja jestem niestety ciagle zmeczona przy pierwszej lepszej okazji
ukladam sie do snu...
Wczoraj dopadly mnie pierwsze mdlosci...
Dzis niestety ciagle mam zgage to okropne uczucie...
 
ja niestety tez dolanczam sie do tematu u mnie jednak to ani nie mdlosci( byly ale bardzo krótko) aler ból brzucha nieziemski:szok: a wlasciwie po bokach, glównie jeden, to bylo gorsze niz kolka:baffled: no i te zaparcia:szok: to jakis koszmar!!
dzis czytalam ze niestety bole wiezadel potrafia niezle dac w kosc:dry:i ze pojawiaja sie najczesciej od 9 tyg kiedy to macica zaaczyna sie wydluzac.
 
reklama
A jak radzić sobie z zaparciami ?:sorry2:
W pierwszej ciąży odczułam ten problem dopiero w trzecim trymestrze, a teraz masakra...:szok: Już od jakiegoś czasu mam ogromne problemy a przecież to dopiero początek:baffled:.
Mój lekarz stwierdził że to normalne ale kilka dni po wizycie zemdlałam w łazience z bólu.
To chyba nie jest normalne :no:

Zaparcia to udręka i mogą być niebezpieczne, trzeba powiedziec lekarzowi.
Moj gin. zalecił diete czyli duzo warzyw owoców i zero białego pieczywa w których spulchniacze powoduja zaparcia.
3 łyżki otrębów pszennych do zupy lub jogurtu, 2 łyżki siemienia lnianego i duzo pic szczególnie na czczo.
Mnie i to nie pomaga wiec dostalam czopki glicerynowe ale i po nich musze kilka dni trwac w oczekiwaniu na wizyte w toalecie
 
Do góry