reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Mój synuś nadal tylko pierś i czasami herbatka:tak:
Pediatra zaleciła podawanie Sinlac kaszki jak już sie zdcyduję cos wprowadzić, ale jeszcze mam opory;-)
Łykam wapno i witaminy Feminal.
Skóra Olka różnie, ale nie najgorzej;-)
Słuchajcie strasznie mi wychodzą włosy od kilku dni:wściekła/y:macie na to jakiś patent?
 
Tristanek wcinal dz\isiaj pierwszy raz obiadek (marchewka z jarzynami)
najpierw sie krzywil i dziwil si eze samo mu do buzki nie leci
ale jak zasmakowal to byl krzyk jak sie skonczylo
myslalam ze posikam si eze smiechu
trzyma mnie za reke zebym mu lyzeczki z buzki nei zabrala
i tak dostal podwojna dawke jak na perwszy raz (2 lyzki ) i malo mu jeszcze bylo
jutro jablko zz marchewka
 
Tristanek wcinal dz\isiaj pierwszy raz obiadek (marchewka z jarzynami)
najpierw sie krzywil i dziwil si eze samo mu do buzki nie leci
ale jak zasmakowal to byl krzyk jak sie skonczylo
myslalam ze posikam si eze smiechu
trzyma mnie za reke zebym mu lyzeczki z buzki nei zabrala
i tak dostal podwojna dawke jak na perwszy raz (2 lyzki ) i malo mu jeszcze bylo
jutro jablko zz marchewka

To mamy kolejnego smakosza :-)

Ja wczoraj nie mogłam się oprzeć stojąc przy półkach ze smakołykami dla niemowląt i kupiłam soczek z jabłek Bobovity i Napój z marchwii Hippa.
Teraz stoją w lodówce i czekają na swój sądny dzień, czyli aż nadejdzie lipiec :laugh2:

Nie podoba mi się tylko, że do soku marchwiowego dodaja cukier :dry:
 
A my mielismy dzis wizyte i za 2 - 3 tygodnie mamy przechodzić na NAN 2. Zaczynać od jednej butelki "dwójki" na dzień i obserwować Synka, aż dojdziemy do odsatwienia jedynki. Tym samym zacząć jak juz beziemy na dwójce podać słoiczki ale też od dwóch łyzeczek dziennie zaczynać...mam to wszystko opisane. Zastanawiam sie tylko nad firmą...Gerber, Hipp czy inna?
 
A my mielismy dzis wizyte i za 2 - 3 tygodnie mamy przechodzić na NAN 2. Zaczynać od jednej butelki "dwójki" na dzień i obserwować Synka, aż dojdziemy do odsatwienia jedynki. Tym samym zacząć jak juz beziemy na dwójce podać słoiczki ale też od dwóch łyzeczek dziennie zaczynać...mam to wszystko opisane. Zastanawiam sie tylko nad firmą...Gerber, Hipp czy inna?

Chyba wszystkie na raz można stosować nie?
Każda ma coś tam innego w swoim "repertuarze".

Przynajmniej ja będę różne stosować ;-)
 
Chyba wszystkie na raz można stosować nie?
Każda ma coś tam innego w swoim "repertuarze".

Przynajmniej ja będę różne stosować ;-)
Hipp może po otwarciu stać 3 dni w lodówce a np Gerbet 48h:tak:
moja córka dzisiaj jak jadła jabłko to je strasznie wypluwała :baffled: zjadła parę łyżeczek a jeszcze kilka dni temu zjadała pół słoiczka:szok:
 
Dziś kupiłam dla Wiktorii mleko sojowe (w związku z jej alergią pokarmową) chciałam jej dać i zobaczyć jak zareaguje. Tego się nie spodziewałam:confused: Jeszcze nie widziałam żeby się tak skrzywiła:-D Była bardzo głodna, ale nawet nie połknęła tego co miała w buzi - wszystko wypluła. A jak dałam jej cycusia to mało go nie połknęła. No i zostajemy przy samym cycusiu. Widzę, że kiedyś będzie ciężko odzwyczaić Wiktorię od piersi.
 
reklama
Karmicie dzieciaczki tylko piersią czy coś jeszcze? Jeśłi sztuczne mleko to jakie? Chcę karmić WIktorię jak najdłużej piersią, ale myślałam też żeby dawać jej też trochę sztucznego mleka. Kupiłam sojowe, bo nie było nic innego w sklepie, ale Wiktoria jak nrazie nawet nie chce patrzeć na nie.
 
Do góry