reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu sierpniowych dzieci !!

ja dawałam już żoltko. Pół na twardo wmiksowane do zupki którą bez mięsa ugotowalam. Witoniowi bardzo smakowało.
 
reklama
żużaczku z tego co tu widze ty jesteś ekspert, wiedz mam pytanie-czy żoltko nie uczula ???tez chcialabym dac Bartuniowi ale sie boje.ma lekka skaze białkowa.
żużaczek pisze:
ja robie cos takiego np:
marchewka, zielona pietruszka, ziemniaczek, połowa jabłka, ugotowane osobno mięsko królika albo indyka. Czasem dodaje groszek ale mrozony. Jakoś nie mam zaufania do puszek.
ja jeszcze do tego pora dodaje lub brokuly swieze ugotowane
justyna co do mieska z królika to ja daje róznie,tylko trzaeba uwazac na kostki sa maleńkie i ostre
 
bibi z tego co wiem, w jajku uczula białko. zółtko nie. Ale zawsze, kazda nowosć trzeba wprowadzac ostroznie i po jednej.
A Twoja dzidzia ma skazę białkowa czy uczulenie na białko mleka krowiego? Bo to 2 rózne rzeczy które się najcześciej nie łacza. przy uczuleniu na białko pochodzenia mlecznego bardzo często jest równiez alergia na soje.
 
żużaczku to ewidetnie skaza ,miała ja rowniez moja córcia.Dzieki dziś podam żołtko i zobaczymy.
 
Żużaczek, ma rację. Nam na tych testach wyszło, że Ania ma alergię na białko i soja też wyszła. Ale powiedział nam, że żółtko możemy podawać małej.
 
a moje kochanie ma uczulenie na banana... dzis dostał po raz pierwszy i cały w wysypce biedniutek
 
A ja dziś zapodałam jabłko z bananaem Bobovity takie z plastikowego kubeczka. Pierwszy raz w życiu Maras coś jadł w takim tempie. Resztki też musiałam wyskrobać. Czekam na efekty, czy go nie sypnie na przykład, ale póki co jest OK.
 
Moje Małe też lubią ten deserek. A co dziwne, Ani wyszlo, że ma alergię na banana, a ja nie zauważyłam wysypki po tym deserku.
 
Ja też dzisiaj serwowałam Misiuni bananka, ale moje dziecko po trzech łyżeczkach odmówiło dlaszego jedzenia - jak ze wszystkim innym!
 
reklama
żużaczku my chyba też po bananie nie najlepiej.Wczoraj pierwszy raz zaserwowany a dziś lekki śluzik w kupce,trzeba bedzie poczekać troszke z tym bananem.A z żołtkiem śie dziś wstrzymalam żeby sie upewnić ze ta kupka to po bananku.
Przepis na deserek,ktory moj Badiś uwielbia:
-2 srednie jabłka
-1 lyzka mrożonych jagód(czarnych)w niektórych regionach polski mówiana nie borówki
jabłka obrać i pokroic dodać mrożone jagody i przesmazyć,potem zmiksować i podzwać z kaszka
SUPER ,MY UWIELBIAMY!!!!PYCHA i mama tez lubi
 
Do góry