reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Jestem,jestem :laugh: ;) :laugh: ;) ;D
Od dzisiaj mam już lek,hura i o to mi chodziło.Dopiero od dziś bo wcześniej nie miałam kasy.
Zrobiłam sobie już dietkę od jakiegoś czasu,ale mimo to chodzi cały czas za mną coś zakazanego tzn.czekolada,kotlety,ciasteczka itd.heeh ,cięzko.Mam nadzieję że wspomagacz mi pomoże zająć moją głowę czymś innym niż jedzenie...

Przepraszam,ale nie miałam kiedy wejść na forum :mad:
Od dzisiaj postaram sie systematycznie pisać co i jak.

P.S.Jeszcze tylko muszę sie zmobilizować do regularnego jeżdzenia na rowerku stacjonarnym,bo z tym idzie mi troszkę jak "krew z nosa" ;D

Agnexx pozdrawiam serdecznie i resztę dziewczyn też,no i obiecuję poprawę-będę sie częściej odzywać ;)

papapapapapapapa :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Witaj lidzia7905 !!!
Widzę, że zawzięłaś się na całego... życzę dużych efektów... :)
A rowerek polubisz, daj sobie tylko szansę... ;)
Pozdrawiam.
 
Witam Mile Panie /i Pnów?/
Zwracam się do tych, którzy stosowali Meridię.
Interesują mnie szczególy związane z jej stosowaniem.
-jaką stosowaliscie meridię /10 mg, 15 mg, a może inną?/
-sposob w jaki dawkowaliscie
-przez jaki okres czasu stosowalyscie
-jak czesto sie wazyłyscie
-czy prowadziłyscie taki sam tryb zycia jak przed stosowaniem meridy, czy np. dolaczylyscie intensywne cwiczenia, dietę np. zamiast 3500 kcal to 1300 kcal itp.
- jak przebiegal spadek wagi /i czy wogole wystapil spadek wagi/
-w ktorym momencie przestalyscie zazywac meridie i dlaczego?
-czy w trakcie zazywania meridi wystapily jakies specyficzne odczucia etc.
Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie.
 
Ja jednak zadałem pytania publicznie na Forum i oczekuję również na publiczne odpowiedzi na Forum.
Może jednak ktoś się odezwie. Przypominam nie interesują mnie opowieści o meridzie, bo ulotkę leku to mam przy sobie a i dysputy naukowe na jej temat znam. Interesują mnie natomiast szczegółowe relacje osób które zażywały meridię - a dla ułatwienia relacji zadałem właśnie te pytania.
 
AB nie gorączkuj się...anetas chodziło czyba bardziej o JoSu, a nie o Ciebie. Spokojnie, na pewno doczekasz się odpowiedzi. Trochę cierpliwości ;)
 
Oj, Liriel przecież jest oczywiste, że ja dałem odpowiedz JO SU a nie Anetas. Lepiej napisz jak u Ciebie kuracja Meridią jeśli już cos wogóle piszesz.
Mam Pytanie do Lidzi 7905 czy stosujesz Meridię /bo ją chcialaś zażywać/ czy Adipex /jak wynikaloby z kolejnego post/.
Dn. 16.09 napisałaś, że bedziesz pisać systematycznie co i jak no i nic nie piszesz a chyba po 10-ciu dniach kuracji jest już o czym pisać.
Napisz u jakiego lekarza byłaś, czy Adipex kupiłaś w aptece, ile kosztował, no i jakie są Twoje pierwsze wrazenia po stosowaniu tego /chyba Adipexu-czy tak?/
Sądzę, że powinnaś też już umieć odpowiedzieć na moje pytania z pierwszego postu.
Byłbym wdzięczny.
Pozdr. Artur
 
Spokojnie,spokojnie już piszę .
Tak szczerze mówiąc wyglądasz mi na dość nerwową osobę ,a to już minus przy stosowaniu tego leku,heh.sory jeśli sie mylę,ale serio sprawiasz takie wrażenie.
No ale do rzeczy......
Nie stosuję kuracji od 9 dni jak sądzisz a od 4. Przeczytaj dokładnie,pisałam owszem 9 dni temu że mam zamiar kupić lek,ale nie miałam tak od razu kasy.

Lek zaczęłam stosować od 4 dni,krótko,ale już coś mogę powiedzieć na jego temat,mówię o Adipexie restard.
Jest bardzo dobry,jak dotąd każda moja kuracja która stosowałam kończyła się fiaskiem,chodziło po prostu za mną jedzenie przez to nidy nie wytrzymałam żadnej dietki do końca.

Powiem tak:
Lek ten faktycznie chamuje łaknienie,po prostu wogóle o nim nie myślę(serio coś w tym jest)
Ale wiadomo nie ma nic bez wyżeczeń a więc mam przy tym ostrą dietkę ,bo ok 600kcal dziennie,do tego rowerek stacjonarny(na razie 30 minutek)
Efekt na razie przez 4 dni 3,5 kg mniej!!!

Jak dla mnie efekt uboczny to :
pierwszy dzień,kołatanie serca ,lekkie zawroty glowy no i cały czas suchość w ustach(ale pomaga mi żucie gumy miętowej)
od drugiego dnia nic złego sie nie działo,ale cały czas suchość w ustach,no i jeszcze dziwne uczucie ,....burczy mi w brzuchu ,a nie jestem głodna,nie jest to może nic strasznego,ale czasem upierdliwe,heh

Jeśli będziesz chciał wiedzieć coś więcej to bez problemu pytaj.

Pozdrawiam serdecznie Lidzia


P.S.Zakupiłam adipex bo jest po rpostu o wiele tańszy od meridii,meridia ma chyba troszkę inne działanie,a adipex przedewszystkim tlumi apetyt i pomaga w gubieniu nadwagi przy ostrej dietce.
Z resztą wszystko o tym leku jest opisane na stronce którą podałam wcześniej.

Acha i zaznaczam ,że absolutnie nie jest moim celem reklamowanie tego leku,ponieważ ja nim nie handlu
 
reklama
Do góry