reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla rodzin z dziećmi

Dołączył(a)
23 Lipiec 2011
Postów
1
Czy może ktoś mi polecić fajne miejsce na Pradze Południe dla dzieci. Słyszałam że wjest tam jakas kawiarnia chyba wyliczancafe czy jakoś tak. Ktoś coś słyszał wie?
 
reklama
Czy może ktoś mi polecić fajne miejsce na Pradze Południe dla dzieci. Słyszałam że wjest tam jakas kawiarnia chyba wyliczancafe czy jakoś tak. Ktoś coś słyszał wie?

Hej ja jestem z Mokotowa, czy któraś z Was może słyszała o jakiejś kawiarence dla mam z dziećmi w tej okolicy. Będę wdzięczna za odpowiedź.


 
Hej, chcielibysmy z naszym 1,5 letnim szkrabem wybrac sie gdzies do restauracji na obiad, najlepiej w centrum, ewentualnie ochota, mokotow. Czy mozecie polecic miejsca przyjazne takim maluchom? Zeby mogl sie pobawic, a zarazem zebysmy sie zbytnio nie zamartwiali, ze maly przeszkadza innym gosciom :)
 
Do góry