jazz_joanna
Fanka BB :)
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym zapytać czy każda z Was starając się o bobaska mierzyła sobie temp w cyklu? Jakie wykresy powstawały? I które świadczyły o ciąży (potwierdzone później testem ciążowym)??
pozdrawiam !
Chciałabym zapytać czy każda z Was starając się o bobaska mierzyła sobie temp w cyklu? Jakie wykresy powstawały? I które świadczyły o ciąży (potwierdzone później testem ciążowym)??
pozdrawiam !