reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mierzony cukier

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Cześć wszystkim czy ktoś mierzył sobie z was cukier glukometrem i wie czy te wyniki są dobre czy muszę się martwić?
 

Załączniki

  • 20210823_130130.jpg
    20210823_130130.jpg
    897,3 KB · Wyświetleń: 210
  • 20210823_130137.jpg
    20210823_130137.jpg
    1 019,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Wyniki są ok, rozumiem że tam są cukry po godzinie od posiłku i po dwóch godzinach ? Czy chodzi o pierwsze i drugie śniadanie? Cukier na czczo nie powinien przekroczyć 90, po godzinie 140 i po dwóch godzinach 120.
 
Cukrzycę ciążową sprawdza się przez wykonanie testu obciążenia z krwi. Wykonywałaś go? Myślałam że masz zdiagnozowaną cc i mierzysz sobie cukry glukometrem.
 
Cukrzycę ciążową sprawdza się przez wykonanie testu obciążenia z krwi. Wykonywałaś go? Myślałam że masz zdiagnozowaną cc i mierzysz sobie cukry glukometrem.
Tak wykonywałam wyniki wyszly na granicy normy,lecz lekarz dla pewności dal mi glukometr by potwierdzić albo wykluczyć.
Powiem jeszcze ze przez miesiąc przytylam 4 kilo i ginekolog właśnie na tej podstawie stwierdził że CC może jednak występować
Jestem w 6 miesiącu ciąży i mierze ten cukier ale po wynikach wydaje mi się ze jednak nie ma cc
 
Moim zdaniem lepiej sobie ten cukier kontrolować glukometrem. Sama miałam taką niejasną sytuację i do końca ciąży się kułam.
 
reklama
Tak wykonywałam wyniki wyszly na granicy normy,lecz lekarz dla pewności dal mi glukometr by potwierdzić albo wykluczyć.
Powiem jeszcze ze przez miesiąc przytylam 4 kilo i ginekolog właśnie na tej podstawie stwierdził że CC może jednak występować
Jestem w 6 miesiącu ciąży i mierze ten cukier ale po wynikach wydaje mi się ze jednak nie ma cc

ja tez miałam na granicy normy i miałam sprawdzać w domu, później się popsuło i miałam 6j insuliny na noc. Wiec lepiej kontrolować sobie i pokazywać lekarzowi na wizycie
 
reklama
Do góry