reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiaczka

Lili889

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
52
Kobietki 6 miesięcy temu urodziłam synka z miesiączka wszystko było okej 6 tygodni po porodzie dostalam okres. Według kalendarzyka powinnam 4 dni temu dostać okres spóźnił się jeden dzień później nie było wczoraj też miałam A dziś znów nic ... mam się zacząć martwic ? :/
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli nie ma możliwości że jesteś w ciąży i nic cię nie boli to wszystko ok, te pierwsze miesiączki po porodzie to przychodzą jak chcą, tymbardziej że karmisz
Za mało danych.
Kalendarzyk to tylko statystyka, a w cyklu czasem dzieją się różne rzeczy. Nie wiemy czy była już owulacje, czy coś mogło ją przesunąć, jakie są szanse na ciążę. Nic nie wiemy. Warto zrobić test czy betę, ale nie powiem Ci czy w tej chwili będzie już wiarygodny wynik, bo jeśli owu się przesunęła to niekoniecznie. Kp czy mm? Bo to też bywa istotne.
 
Na poczatku tak moze byc. Zanim hormony nie dojda do ladu z miesiaczka moga sie dziac dziwne rzeczy. Ja np. karmiac piersia okres dostalam po... poltorej roku! Po 14 dniach mialam kolejny, potem 3 mc wcale...
Kobietki 6 miesięcy temu urodziłam synka z miesiączka wszystko było okej 6 tygodni po porodzie dostalam okres. Według kalendarzyka powinnam 4 dni temu dostać okres spóźnił się jeden dzień później nie było wczoraj też miałam A dziś znów nic ... mam się zacząć martwic ? :/
 
Karmię piersią .. miesiączke dostalam szybko i była regularna dlatego jestem zaskoczona że tak się dzieje .. pierwszy raz tak mam
 
Za mało danych.
Kalendarzyk to tylko statystyka, a w cyklu czasem dzieją się różne rzeczy. Nie wiemy czy była już owulacje, czy coś mogło ją przesunąć, jakie są szanse na ciążę. Nic nie wiemy. Warto zrobić test czy betę, ale nie powiem Ci czy w tej chwili będzie już wiarygodny wynik, bo jeśli owu się przesunęła to niekoniecznie. Kp czy mm? Bo to też bywa istotne.
Owulacje powinnam dostać odrazu po miesiaczce tak więc ostatnia miałam 9 kwietnia .. cykl trwa zazwyczaj 26 dni ..
 
"Powinnam dostać" nie jest tożsame z tym czy faktycznie była. Bez obserwacji to domysły. A dziecko ostatnio nie je częściej może? To często blokuje owulacje i cykle się wydłużają czasem nawet bardzo.
 
"Powinnam dostać" nie jest tożsame z tym czy faktycznie była. Bez obserwacji to domysły. A dziecko ostatnio nie je częściej może? To często blokuje owulacje i cykle się wydłużają czasem nawet bardzo.
Właśnie ostatnio je vardzo często w nocy nawet co godzinę Ale czytałam że to normalne lecz nie wiedziałam że to ma jakieś znaczenie
 
reklama
reklama
Jeśli nie ma możliwości że jesteś w ciąży i nic cię nie boli to wszystko ok, te pierwsze miesiączki po porodzie to przychodzą jak chcą, tymbardziej że karmisz
 
Rozwiązanie
Do góry