reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mięśniak w ciazy

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witam serdecznie. Potrzebuje porady kobiet które miały coś takiego jak ja. Tydzień temu w 20 tygodniu ciąży prawdopodobnie Pani ginekolog ma USG zauważyła mièsniaka . Powiedziała że może to być od hormonów. Wczoraj byłam i swojej Pani doktor i powiedziała że to co piszą w necie to głupoty że ciąży on nie zaraża zr to nowotwór łagodny i że nie jest od hormonów tylko pewnie wcześniej już do miałam. Byłam przerażona a na słowo nowotwór zareagowała płaczem. Nie wiem co robić i czy dalej gdzieś iść i pytać o poradę?
Co dalej robić w tej kwestii skoro moja Pani doktor nie zrobiła USG tylko kazała spać spokojnie?
 
reklama
Hej w 5 tyg ciąży potwierdzilam ciaze u ginekologa i miesniaka ok 7,5 cm na 4 cm załamałam się mega stres i wogole liczne konsultacje liczne wizyty padania prenatalne i genetyczne wszystko robiłam. Ryzyko mialam wszystkiego wg mojego gin wg innego mialam sie cieszyc ciążą i sie nie przejmować łatwo powiedzieć. Każda sytuacja jest inna i osadzenie mieśniaka u mnie ryzyko że bedzie jeszcze rósł i nie bedzie mial miejsca płód ze nie wyjdzie z macicy i ja uszkodzi ( ciezko to opisać o co chodziło) nigdy nie wiadomo u mnie skończyło się urodzona Sn córka zdrową i piękna ma prawie 10 msc a ja doszłam do siebie i miesniaka mam dalej co z nim zrobie jeszcze nie wiem. Ciesz sie ciążą myśl pozytywnie podświadomość czyni cuda. Pozdrawiamy serdecznie.
 
Hej w 5 tyg ciąży potwierdzilam ciaze u ginekologa i miesniaka ok 7,5 cm na 4 cm załamałam się mega stres i wogole liczne konsultacje liczne wizyty padania prenatalne i genetyczne wszystko robiłam. Ryzyko mialam wszystkiego wg mojego gin wg innego mialam sie cieszyc ciążą i sie nie przejmować łatwo powiedzieć. Każda sytuacja jest inna i osadzenie mieśniaka u mnie ryzyko że bedzie jeszcze rósł i nie bedzie mial miejsca płód ze nie wyjdzie z macicy i ja uszkodzi ( ciezko to opisać o co chodziło) nigdy nie wiadomo u mnie skończyło się urodzona Sn córka zdrową i piękna ma prawie 10 msc a ja doszłam do siebie i miesniaka mam dalej co z nim zrobie jeszcze nie wiem. Ciesz sie ciążą myśl pozytywnie podświadomość czyni cuda. Pozdrawiamy serdecznie.
Ja byłam na wizycie u swojej Pani doktor o nie robiła mi USG tylko powiedziała że ma ma co się martwić. Chciałam iść na dodatkowe iść ale ta stwierdziła.ze nie ma po co bo i tak teraz nic z tym nie zrobię. Katastrofa
 
Ja byłam na wizycie u swojej Pani doktor o nie robiła mi USG tylko powiedziała że ma ma co się martwić. Chciałam iść na dodatkowe iść ale ta stwierdziła.ze nie ma po co bo i tak teraz nic z tym nie zrobię. Katastrofa
Zastanawiam na pójściem do jeszcze innego lekarza. Boję się że po raz kolejny wszyscy będą mi mówić że nie ma co się martwić (daj Boże żeby tak bylo). Albo co gorsze że może mi coś grozić...pomozcie
 
Czy na miesniaki się umiera?
Hej w 5 tyg ciąży potwierdzilam ciaze u ginekologa i miesniaka ok 7,5 cm na 4 cm załamałam się mega stres i wogole liczne konsultacje liczne wizyty padania prenatalne i genetyczne wszystko robiłam. Ryzyko mialam wszystkiego wg mojego gin wg innego mialam sie cieszyc ciążą i sie nie przejmować łatwo powiedzieć. Każda sytuacja jest inna i osadzenie mieśniaka u mnie ryzyko że bedzie jeszcze rósł i nie bedzie mial miejsca płód ze nie wyjdzie z macicy i ja uszkodzi ( ciezko to opisać o co chodziło) nigdy nie wiadomo u mnie skończyło się urodzona Sn córka zdrową i piękna ma prawie 10 msc a ja doszłam do siebie i miesniaka mam dalej co z nim zrobie jeszcze nie wiem. Ciesz sie ciążą myśl pozytywnie podświadomość czyni cuda. Pozdrawiamy serdecznie.
Czy na mięśaki sie umiera?
 
Czy na miesniaki się umiera?
Hej w 5 tyg ciąży potwierdzilam ciaze u ginekologa i miesniaka ok 7,5 cm na 4 cm załamałam się mega stres i wogole liczne konsultacje liczne wizyty padania prenatalne i genetyczne wszystko robiłam. Ryzyko mialam wszystkiego wg mojego gin wg innego mialam sie cieszyc ciążą i sie nie przejmować łatwo powiedzieć. Każda sytuacja jest inna i osadzenie mieśniaka u mnie ryzyko że bedzie jeszcze rósł i nie bedzie mial miejsca płód ze nie wyjdzie z macicy i ja uszkodzi ( ciezko to opisać o co chodziło) nigdy nie wiadomo u mnie skończyło się urodzona Sn córka zdrową i piękna ma prawie 10 msc a ja doszłam do siebie i miesniaka mam dalej co z nim zrobie jeszcze nie wiem. Ciesz sie ciążą myśl pozytywnie podświadomość czyni cuda. Pozdrawiamy serdecznie.
Czy na mięśaki sie umiera?
 
Zastanawiam na pójściem do jeszcze innego lekarza. Boję się że po raz kolejny wszyscy będą mi mówić że nie ma co się martwić (daj Boże żeby tak bylo). Albo co gorsze że może mi coś grozić...pomozcie

Na mięśniaki się raczej nie umiera, to raz.
Dwa, skoro lekarz ci powie, ze masz się nie martwić a ty nadal będziesz się martwić to może po prostu do niego nie idź? Bo i po co, skoro i tak się będziesz martwić?
Po trzecie jest wiele przesłanek, a wręcz udokumentowanych badań, ze przewlekły stres złe wpływa na ciąże i samopoczucie każdego człowieka.
 
reklama
Matko i córko jak Ty panikujesz :) Nowotworem jest nawet pieprzyk, brodawka - to tylko takie określenie.

Ważniejsze czy jest to złośliwe czy nie - miesniaki nie są.

I tak jak lekarz powiedział - nic z tym teraz nie zrobisz. Poza ciążą po prostu się je usuwa. Kolejny lekarz powie Ci to samo więc nie ma sensu iść. No chyba że chcesz się przekonać, że powie to samo. :)

Wrzuć na luz. :)
 
reklama
Matko i córko jak Ty panikujesz :) Nowotworem jest nawet pieprzyk, brodawka - to tylko takie określenie.

Ważniejsze czy jest to złośliwe czy nie - miesniaki nie są.

I tak jak lekarz powiedział - nic z tym teraz nie zrobisz. Poza ciążą po prostu się je usuwa. Kolejny lekarz powie Ci to samo więc nie ma sensu iść. No chyba że chcesz się przekonać, że powie to samo. :)

Wrzuć na luz. :)
Jeden lekarz powiedział mi nawet że to znika po ciąży a moja Pani doktor stwierdziła że jak jest jeden to bedzie więcej że nieprawda jest że zniknie.kazdy mówi co innego
 
Do góry