reklama

migdałki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez Pycha, 18 Październik 2009.

1. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

hej

załozyłam ten watek, bo mam wielkie watpliwości

Maja ciagle choruje, tydzień w domu, tydzien w przedszkolu, udaliśmy sie do laryngologa i zlecił nam usunięcie 3 migdałka, zdecydowlaismy sie na ten zabieg, ale ja do końca nie jestem pewna i moje pytanie: wycinac czy nie????

bardzo proszę o odpowiedzi, każda opinia bedzie dla mnie ważna

2. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Pycha skonsultuj sie z innym lekarze... na ciachanie zawsze jest czas.. moja laryngolog zasuszała Julce w ubiegłym roku i obyło sie bez ciecia (tez chorowała cały rok przedszkolny) teraz znowu idziemy na kontrole aby sie upewnic co i jak..

3. reklama
  4. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Maciek od ubiegłego roku ciagle kaszlał co bylismy u lekarza to mowiła ze migdały bardzo powiekszone czasem nawet nie było widac gardła chodzilismy do 3 laryngologow u nas w przychodni dawała nam tylko kropelki ktore przez rok nic nie pomogły jak migdały były wielkie tak były drugi spytał sie tylko czy dziecko dobrze słyszy i czy chrapie jak powiedziałam ze chrapie powiedział zeby usunac , a 3 w szpitalu tez był za usunieciem tylko ze najpier kazał usunac tylko 3 i na dwa dał antybiotyk na 3 miesiace. teraz jestesmy po usunieciu 3 migdała 9 zabieg był we wrzesniu) Macius dobrze go przeszedł nie chrapie juz, narazie bierzemy jeszcze ten antybiotyk i w grugnio bedziemy myslec nad reszta....

Poleć forum