reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MIOVARIAN

reklama
B
Hej dziewczyny czy któraś brała MIOVARIAN żeby wspomóc zajście w ciążę?? Jakieś opinie??Byłabym wdzięczna:)
Brałam kiedyś miovarian, chyba jakieś 2 lata temu i nic nie pomógł, wręcz (jeśli to możliwe) zaszkodził, bo torbiel mi się pojawiła. A być może nie miał na to wpływu, bo mam stwierdzone pco. W zeszłym roku brałam inofolic i wydawało mi się, że uregulował mi cykle, lepiej się czułam, ale w ciążę i tak nie zaszłam, a brałam go pół roku.
 
B

Brałam kiedyś miovarian, chyba jakieś 2 lata temu i nic nie pomógł, wręcz (jeśli to możliwe) zaszkodził, bo torbiel mi się pojawiła. A być może nie miał na to wpływu, bo mam stwierdzone pco. W zeszłym roku brałam inofolic i wydawało mi się, że uregulował mi cykle, lepiej się czułam, ale w ciążę i tak nie zaszłam, a brałam go pół roku.
Może zbieg okoliczności ale po miesiącu od tego postu i braniu miovaranu zobaczyłam 2 kreski. Dzisiaj Tymek ma prawie rok i 5 miesięcy i jest strasznym lobuziakiem ale kochanym. [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️
 
Może zbieg okoliczności ale po miesiącu od tego postu i braniu miovaranu zobaczyłam 2 kreski. Dzisiaj Tymek ma prawie rok i 5 miesięcy i jest strasznym lobuziakiem ale kochanym. [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️
Oj to gratuluję szczerze. :) może zbieg okoliczności, a może pomogło. Dla każdego coś innego. Cieszę się bardzo. :)
 
Zastanawiam się, czy problem nie leży po obu stronach. Nie badalismy nasienia męża. Jeśli po obu stronach to wogole sobie odpuszczę.
 
Oj to gratuluję szczerze. :) może zbieg okoliczności, a może pomogło. Dla każdego coś innego. Cieszę się bardzo. :)
To wspaniale jak wszystko się udaje :)
Ja mam tak, że zawsze chce być w 100% dobrze przygotowana. Dlatego staram się ograniczyć "wpływ" przypadków.
wystarcza bo zapewnia ponoć dzienne zapotrzebowanie na wszystkie zawarte w niej składniki
ponoć. To rożnica. Ja zdecydowałam się na Pregna bo ma składniki w 100% w przyswajalnej formie. To dużo zmienia, same cyferki, które mówią o tym, że niby zapewnia 100% dziennego zapotrzebowania to nie wszystko...
 
Hej ja też byłam na wizycie u lekarza i poleciła mi p doktor pić miovarian ponieważ reguluje on cykle a potem starać się ponownie :) jakie efekty u Was ? :)
 
reklama
Do góry