reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane bez cukru

aastelix

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
44
Poszukuje mleka modyfikowanego bez cukru lub sztucznych słodzików. Syn ma 2,5 roku ale jeszcze czasami lubi wypić butelkę, szczególnie w nocy. Korzystamy obecnie z bebiko 5. Niestety ale syn ma już zepsuty mały mleczak z tylu i sądzę, że to po tym nocnym piciu mleka bo wiadomo, wtedy ząbków nie da się umyć. Słodyczy jakoś nie zajada wiec wydaje mi się, że problem może tkwić właśnie w mleku.
Macie jakiś pomysł?
 
reklama
Rozwiązanie
Może zwykłe mleko UHT 3,8 % jest łaciate. Moja córka pije od miesiąca a ma 2 lata pytałam pediatrę czy można powiedziała , że jak najbardziej i że to bardzo dobra decyzja , że mleko mm właśnie ma za dużo cukru
Może zwykłe mleko UHT 3,8 % jest łaciate. Moja córka pije od miesiąca a ma 2 lata pytałam pediatrę czy można powiedziała , że jak najbardziej i że to bardzo dobra decyzja , że mleko mm właśnie ma za dużo cukru
 
Rozwiązanie
Do góry