reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane nastepne

Dołączył(a)
5 Październik 2023
Postów
9
Moje dziecko skończyło pół roku i os tyg zaczęłam podawac mu mleko modyfikowane następne Bebilon Profutura. Chcę zrezygnować z kp. I mam właśnie taki problem z początku mała piła 1butelke później 2 tego mleka dziennje tak po 60ml ale od paru dni jest jakiś problem pije tylko 30ml więcej już nie chce niby się jej odbija ale mam wrażenie że się nie najada ponieważ jest praktycznie cały czas rozdrażniona i dużo płacze. Czy to może być wina mleka ze jej nie odpowiada bo jednak 30nk to są znikome ilości. Lepiej mleko zmienić na inne?
 
reklama
Moje dziecko skończyło pół roku i os tyg zaczęłam podawac mu mleko modyfikowane następne Bebilon Profutura. Chcę zrezygnować z kp. I mam właśnie taki problem z początku mała piła 1butelke później 2 tego mleka dziennje tak po 60ml ale od paru dni jest jakiś problem pije tylko 30ml więcej już nie chce niby się jej odbija ale mam wrażenie że się nie najada ponieważ jest praktycznie cały czas rozdrażniona i dużo płacze. Czy to może być wina mleka ze jej nie odpowiada bo jednak 30nk to są znikome ilości. Lepiej mleko zmienić na inne?
MOze to zęby?
Może skok rozwojowy.
Rozszerzacie dietę?
 
Do góry