reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane

Michalina1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
169
Od jakiegoś czasu próbuje odstawić od cycka 10 miesięcznego synka. W ciągu dnia próbuje mu dawać mm Bebilon Profuture 2. Daje mu na jeden raz ok 180ml. ale niestety wypija tylko z tego ok 40ml [emoji22] Niewiem jak go przyzwyczaić do tego. W ciągu dnia on nie woła o cycka czy coś takiego. Cały bidonik wody może wypić ale mleko to tylko w małej ilości. Myślałam że zmienić mu mleko na inną firme ale niewiem czy to ma jakiś sens. Jakieś rady ?
 
reklama
Może mu nie smakuje może nie jest głodny, jest gorąco, dzieci często nie mają apatytu w taką pogodę. Jeśli wcześniej nie stawał butli to w tym wieku mleko też możesz podawać z bidona albo jakiegoś kubka.
 
A w czym podajesz? Może podajnik, może smak - no smaczne to mm nie jest. Może nie jest głodne - skoro piersi nie chcę, a jak stale pokarmy w ciągu dnia?

Jakbyś zaczekala az skończy rok to już w ogóle mm zbędne - wystarczy nabiał i zbilansowana dieta.
 
A w czym podajesz? Może podajnik, może smak - no smaczne to mm nie jest. Może nie jest głodne - skoro piersi nie chcę, a jak stale pokarmy w ciągu dnia?

Jakbyś zaczekala az skończy rok to już w ogóle mm zbędne - wystarczy nabiał i zbilansowana dieta.
Synek od początku antyflaszkowy :( Daje mu mleko w bidonie. W dzień to je jogurty i kaszki i ogólnie normalne jedzenie ale w nocy niewiem jak go karmić ,bo tu już o cyca woła ale staram się go odstawić całkiem :(
 
Od jakiegoś czasu próbuje odstawić od cycka 10 miesięcznego synka. W ciągu dnia próbuje mu dawać mm Bebilon Profuture 2. Daje mu na jeden raz ok 180ml. ale niestety wypija tylko z tego ok 40ml [emoji22] Niewiem jak go przyzwyczaić do tego. W ciągu dnia on nie woła o cycka czy coś takiego. Cały bidonik wody może wypić ale mleko to tylko w małej ilości. Myślałam że zmienić mu mleko na inną firme ale niewiem czy to ma jakiś sens. Jakieś rady ?
Zaczęłaś przestawianie dziecka z piersi na mm, więc dla dziecka to nowość smakowa. Całkiem mleka nie odrzuca, wypija go po prostu mniej, więc jest szansa, że mleko to zaakceptuje. Nie martw się :)
Piszesz też, że inne produkty z nabiałem zjada chętnie, czyli smak innego mleka niż pierś nie jest mu obcy.
Po skończonym roku nie musisz mu podawać mm, jeśli nie będzie wykazywał chęci. Wystarczy wtedy tylko zadbanie o odpowiednią diety nabiałową.
 
Moje dziecko też było wybredne, odrzucalo każde mm. Jedynie hipp combiotik zasmakowal ale też musiał przyzwyczaić się do smaku więc stopniowo pił coraz więcej teraz butla musi być na noc i zaraz po obudzeniu :)
Moja koleżanka miała podobny problem ale u niej wystarczyła zmiana butelki.
Od jakiegoś czasu próbuje odstawić od cycka 10 miesięcznego synka. W ciągu dnia próbuje mu dawać mm Bebilon Profuture 2. Daje mu na jeden raz ok 180ml. ale niestety wypija tylko z tego ok 40ml [emoji22] Niewiem jak go przyzwyczaić do tego. W ciągu dnia on nie woła o cycka czy coś takiego. Cały bidonik wody może wypić ale mleko to tylko w małej ilości. Myślałam że zmienić mu mleko na inną firme ale niewiem czy to ma jakiś sens. Jakieś rady ?
 
reklama
Moje dziecko też było wybredne, odrzucalo każde mm. Jedynie hipp combiotik zasmakowal ale też musiał przyzwyczaić się do smaku więc stopniowo pił coraz więcej teraz butla musi być na noc i zaraz po obudzeniu :)
Moja koleżanka miała podobny problem ale u niej wystarczyła zmiana butelki.
Pierwsze mleko mu się kończy to spróbuje inne. Niestety on tylko z bidonu z rurką pije ,bo od początku flaszka była blee [emoji23]
 
reklama
Do góry