reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

MARTUSIA nic mu sie nie działo po bebiku2r kolki miał ale wczesniej od o-3mies jak skonczył 3 miesiace to mu same z dnia na dzien przeszły,a ile wytrzymywał to juz nie pamietam:zawstydzona/y: jednak mineło nascie lat:-p:-)
 
reklama
może faktycznie dodam ja do kaszki tak jak piszesz on ogólnie zauważyłam dużo rzeczy nie chce, nie wiem, moze za mamusia nie lubi marchewki, a Ty czemu robisz przerwę od marchewki?

wiesz co od wczoraj wieczór boli go brzuszek ale nie bardzo wiem czy to po marchewce ... kupa rano była dosyć gęsta i koloru bardzo marchewkowego :confused: tylko że ja wczoraj też zjadłam wątróbkę i nie jestem pewna czy to ona nie była za ciężka dla niego. Ale teraz jak patrzę na niego jak roznosi w powietrze matę to chyba już wszystko ok :baffled: I stwierdziłam że moze sie wstrzymam z tą marchewką ale tak sobie myślę że zrobię odwrotnie ja dzis posiedze na sucharach a podam mu marchewkę i będę miała odpowiedź
 
z tym karmieniem to tak wszystko fajnie tylko że jakoś nie przewidziałam nie wiem nie doczytałam ze teraz każdy dzień będzie niespodzianką "gdzie dziś wyląduje marcheweczka" !?
... niedługo karmienie będzie odbywać się w specjalnym namiocie w którym będziemy siedzieć nadzy :tak:
 
no i dawaliśmy dziś marchewkę 3 raz łyżeczka marchewki i buch smoczek do buzi żeby nie wypluł (nie trzymałam mu tego smoczka) possał smoczek i połknął ale zły był niemiłosiernie, krzyczał etc :no:
 
oj Tygrysku to chyba musicie z czymś innym spróbować ciekawe jak by poszło mu słoiczek

U nas marchewka poszła dobrze ale Krzyś dostał pryszczy na polikach i mam kolejną zagadkę :wściekła/y::confused: może być też tak ze od spacerku na mrozie ... bo od jedzenia to nie wiem od czego grrr
 
Merlin myślisz, ze nie lubi? dać mu teraz same jabłko? słoiczka nie chce dawać w ogóle bo chce żeby jak najszybciej przeszedł na normalne "nasze" jedzenie oczywiście w granicach rozsądku
 
Trudno powiedzieć albo jest mu za wcześnie albo mu nie smakuje :confused: Na pierwszej stronie tego tematu zamieszczałam schematy rzywieniowe i tam masz w tabeli wymienione jeszcze parę innych warzyw jak ziemniak, dynia może sprawdź z czymś innym nawet jabłkiem
 
ja narazie tez wstrzymuje sie z marchewka... bo od paru dni mala ma na policzkach czerwone ala rumience z malymi krostami... i mysle ze to uczulenie na ta marchewke... no chyba ze od wiatru bo niczym jej ostatnio nie smarowalam:( musze poobserwowac ja...
 
no i dawaliśmy dziś marchewkę 3 raz łyżeczka marchewki i buch smoczek do buzi żeby nie wypluł (nie trzymałam mu tego smoczka) possał smoczek i połknął ale zły był niemiłosiernie, krzyczał etc :no:


Ja bym odpusciła narazie marchewke ewidentnie mu nie smakuje albo sprobowała ze słoiczka ,nie dawała bym na siłe...
 
reklama
Merlin karmisz piersią, mimo to zdecydowałaś już rozszerzać dietę Krzysia. Można wiedzieć dlaczego? Miałas takie zalecenie od lekarza, czy jak? Pytam, bo szukałam odpowiedzi w twoich poprzednich postach, ale nigdzie nie mogłam znaleźć, czemu już zdecydowałaś się rozszerzać.
 
Do góry