reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko

reklama
też dokarmiam nanem 1 ale dlatego że wieczorem dodaje do niego kaszki i pije przed snem na gęsto. Przejde na to z rosmana. Jedna dziewczyna chwaliła - spróbować idzie a jest tańsze. Zobacze jeszcze etykiete i zawartość porównam z moim nanem i kto wie
 
Ja karmię bebilonem pepti i chyba na szczęście bo na receptę za puszkę płacimy 10 zł, :-D Chociaż puszka zwykłego jest o wiele większa więc być może na jedno wychodzi:tak:
 
ja na początku też dawałam nan1 ha, bo ma skaze białkową, później była 2, ale po tym NANie 2 wymiotowała, pediatra mówiła ze jakiś składnik jej nie pasował i dlatego i teraz jesteśmy na BEBILONie
 
Pola i Kate a maluszki Wam piją bebilon chętnie? Bo mój po 2 m-cach fajnego picia zastrajkował..za nic w świecie teraz do buzi sam nie weźmie butli, trzeba mu podawać picie na siłę...dłuższe przerwy w piciu nic nie zmianiały, wręcz było po nich gorzej..:wściekła/y::no::crazy:
 
A próbowałyście nan waniliowe? Zuzia ma roczek i nie chce od 2 miesięcy żadnego mleka. Może skusi ją inny smak??
 
Witam, ja mojej Lence podaje Bebiko HA, lecz po takim mleku moja malutka robi zielone kupki o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Zastanawiam się nad zmiana mleka- pytanie tylko, które wybrać. Miałam juz NAN Ha lecz strasznie ulewała po nim.
 
reklama
Mleka HA są dla dzieci, u ktorych jest ryzyko alergii np jeśli rodzice są alergikami. Ale jeżeli dziecko jest zdrowe to z tego co wiem, lepiej podawać normalne mleko, bo jest bardziej odżywcze.

Ja karmię piersią, a czasami dokarmiam Bebilonem i używam go też do kaszek. Każdemu dziecku co innego służy. Ja jestem zadowolona, bo u mnie po piersi były problemy z kupą, o dziwo, a po Bebilonie się wyregulowało. Co prawda na początku kupa zielona, ale za to kilka razy dziennie, tak jak powinno być, a nie raz na tydzień. Tylko, że to mleko jest chyba najdroższe, z tym że ja go używam niewiele, raz dziennie tylko...Chyba tylko NAN Active więcej kosztuje. Ale słyszałam, że po Nanie zaparcia są? Pewnie zalezy to od dziecka.
 
Do góry