reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

mleko

reklama

dib2

Mama Sary - 06.12.2008r.
Miasto
powiat mikołowski
Rozwiązania
0
też dokarmiam nanem 1 ale dlatego że wieczorem dodaje do niego kaszki i pije przed snem na gęsto. Przejde na to z rosmana. Jedna dziewczyna chwaliła - spróbować idzie a jest tańsze. Zobacze jeszcze etykiete i zawartość porównam z moim nanem i kto wie

pola997

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja karmię bebilonem pepti i chyba na szczęście bo na receptę za puszkę płacimy 10 zł, :-D Chociaż puszka zwykłego jest o wiele większa więc być może na jedno wychodzi:tak:

Miasto
Staszów
Rozwiązania
0
ja na początku też dawałam nan1 ha, bo ma skaze białkową, później była 2, ale po tym NANie 2 wymiotowała, pediatra mówiła ze jakiś składnik jej nie pasował i dlatego i teraz jesteśmy na BEBILONie

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Pola i Kate a maluszki Wam piją bebilon chętnie? Bo mój po 2 m-cach fajnego picia zastrajkował..za nic w świecie teraz do buzi sam nie weźmie butli, trzeba mu podawać picie na siłę...dłuższe przerwy w piciu nic nie zmianiały, wręcz było po nich gorzej..:wściekła/y::no::crazy:

mamita

Miasto
Kujawy
Rozwiązania
0
A próbowałyście nan waniliowe? Zuzia ma roczek i nie chce od 2 miesięcy żadnego mleka. Może skusi ją inny smak??

kasia_kuprianowicz

Mama Leneczki
Miasto
Wołomin
Rozwiązania
0
Witam, ja mojej Lence podaje Bebiko HA, lecz po takim mleku moja malutka robi zielone kupki o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Zastanawiam się nad zmiana mleka- pytanie tylko, które wybrać. Miałam juz NAN Ha lecz strasznie ulewała po nim.

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
a na co sa te mleczka z HA?

ponoc zielone kupki to norma przy wprowadzaniu czegos nowego ;-)

reklama

Camel84

Rozwiązania
0
Mleka HA są dla dzieci, u ktorych jest ryzyko alergii np jeśli rodzice są alergikami. Ale jeżeli dziecko jest zdrowe to z tego co wiem, lepiej podawać normalne mleko, bo jest bardziej odżywcze.

Ja karmię piersią, a czasami dokarmiam Bebilonem i używam go też do kaszek. Każdemu dziecku co innego służy. Ja jestem zadowolona, bo u mnie po piersi były problemy z kupą, o dziwo, a po Bebilonie się wyregulowało. Co prawda na początku kupa zielona, ale za to kilka razy dziennie, tak jak powinno być, a nie raz na tydzień. Tylko, że to mleko jest chyba najdroższe, z tym że ja go używam niewiele, raz dziennie tylko...Chyba tylko NAN Active więcej kosztuje. Ale słyszałam, że po Nanie zaparcia są? Pewnie zalezy to od dziecka.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Potrzebuję porady 15
M Potrzebuję porady 13
R Potrzebuję porady 6
Weroniczusia Żywienie 1

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry