reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pauluś89 edytuj posty:-p:tak: wiem francowata jestem czyli widziałas co i jak bo ja miałam ogólne i nie wiem jakie to podpajeczynówkowe ale mi sie nie podoba nazwa:-D mnie sie łożysko odkleiło zreszta byłam zrowo po terminie
 
reklama
anetka ja dlatego, że mam dużą wadę wzroku-ale noszę soczewki wiec tego nie widać
Umi musiałam usiąść na stole operacyjnym i najpierw wbijali mi w plecy igłę ze znieczuleniem skóry a potem w kręgosłup się wbijali i znieczulali mnie od pasa w dół. Byłam cały czas świadoma więc ALeksa na cycki dostałam jak go wyjęli i odcięli pępowinę
 
Pauluś ja młodego zbaczyłam dopiero po kilku godzinach urodziłam o 6:30 a zobaczyłam go koło 14
 
paulus ja mialam wybor albo znieczulenie ogolne albo w kregoslup, ale jak pomyslalam, ze bede świadoma, że będę wszystko słyszała i w ogóle to zdecydowałam się na ogólne :-p

Ja Zuzie zobaczyłam po jakiejś godzinie. Czyli ok. 10:30 - 11:00. Później wieczorem mi ją dali i już się z nią nie rozstawałam, spała ze mną i w ogóle ciągle przy mnie była :tak:
 
ja tam wyboru nie miałam ale jakbym miała o bym z tamtad zwiała:-D:-p wcale mi sie tam nie podobało i anastezjologa miałam brzydkiego:confused2:
 
reklama
Do góry