reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej ŚPIOCHY!

No druga jeszcze nie byłam chyba nigdy:-p.

Młody w przedszkolu, wstał z płaczem, szedł z płaczem ale jak przeszedł próg przedszkola to się uspokoił i ładnie poszedł się bawic :-) Dzisiaj mają andrzejki... Mam tylko nadzieje że nic nie załapie bo 6mają wyjazd do fikolandu... Z kupkami chyba się wczoraj odblokował... Masakra była przez t 3 dni z nim, siedziec nie mógł wogóle jak mu się zachciało kupke i na nocnik też nie chciał... 2 razy czopek podałam, wczoraj jak byliśmy w Poznaniu to też zaczął biegac,skakac, płakac i prosic zebym mu dupcie posmarowala, mama mi mówiła żebym mu czopka dała ale nie podałam i na szczęście się udało bo nie wiem jakby wpieła do fotelika na tyle km... A potem w domu 3 razy zrobił bez płaczu i marudzenia

KAMMA, KASIEK ja tam też się nie obrażam o to że jest ciepło na dworze, wczoraj jak przyjechaliśmy to już nie rozpalaliśmy i dzisiaj w domu jest 19st :) tak więc niech tak będzie jak najdłużej, a na śniegu mi nie zależy, ślisko, mokro, skrobac auto, odśnieżac podjazd... blleeeeeeee
MŁODA to my kiedyś mieliśmy że idąc po parku z małym, mijaliśmy kobiete z dzieckiem, i tamto zaczęło wołac do M "Tata,tata" :laugh2::sorry: mine wtedy miałam nie tęgą ale cała trójka wybuchnęła śmiechem i tyle było z tego
EWUSIA wczoraj w radiu mówili że to najcieplejszy listopad od 100lat
KONICZYNKA mój też niby szybko był uczony że mama idzie do pracy to jemu żadna kżywda się nie dzieje, ale dalej swoje mui pokazac jak wychodze... Jednego dnia słabiej drugiego mocniej ale zawsze musi postękac

Ide posprzątac troche i się chyba spac położe bo zmęczona jestem jakaś, czekam na M bo ma mi mleczko do kawki przywieźc ale chyba nie doczekam i padne zaraz
 
reklama
Koniczynka to Emilka rzeczywiście mikrusik ;-) bo Maję wczoraj mi zmierzyli i zważyli i ma 80 a waży 10 z groszami ;-) Kolejny ząb jej już wyszedł. :-)

KasiaF no to dobrze,że nie ma już problemu z kupką. Majka niestety robi się strasznie czerwona jak cisnie koopę,ale nie wiem od czego może mieć zaparcia:no:

Wszystkim chorowitkom zdrówka

Co do jesieni to naprawdę jest wyjątkowo ciepła i bezdeszczowa io bardzo dobrze :-) Jeszcze fajnie by było gdyby snieg dopisał na święta :-)
 
helloł

Kasiek no tak dzisiaj Andrzejki, muszę sobie włączyć w głowie przypomnienie żeby do szwagra z życzeniami zadzwonić ;-)

Lolkak ja też bym chciała żeby kilka dni przed świętami spadł śnieg i po Sylwestrze może być już wiosna :-D

My dalej walczymy z katarem, Julka nie chce smarkać, a od ciągłego wycierania robią się już zaczerwienienia, czym jej mogę to smarować? krem bambino w puszce się nadaje?
 
Witam! Coś dziś tak spokojnie na forum....jak nigdy;-)
kaamaa mżesz osmarować maścią Bepanthen, działa mam to wypróbowane:tak:
 
Hejka

Ja dopiero teraz bo rano zliaczulam lekarza z Hania, w nocy plakala tak ją uszko bolało,i miala 38.6 :-( juz nie mam sily na tą jesien, niech zima przyjdzie i wymrozi te choroby.... ;/a potem szybko wiosna i lato :tak: :-D

Kaamaa a mascia majerankowa nie smarujesz? powinno sie nie obcierac nosek po tym :-) a tak to zwykle kremiki jak bambino.:-)

Ide robic knedle dzieciakom.... Miki spi, maz na 14 do pracy :dry:
 
Hej dziewczyny nie nadrobię was. Własnie dziś wyszłam ze szpitala jak trafiłam w poniedziałek.
Te bóle podbrzusza co miałam to się okazało że przez infekcje dróg moczowych:(:(
Gdyby nie ta krew w moczu to nikt by nie wiedział ehh:///
Wogóle teraz nawet nie wiem w którym tygodniu ciąży jestem, ponieważ jak lekarz liczy od ostatniej miesiączki to jest 32 tydzień a według USG 26 tydzień...
Masakra w piątek do lekarza to się wszystkiego jeszcze raz dowiem:):)
 
Kaama zdrówka dla malejoby szybko przeszlo.
mloda_mama_93 strasznie duze rozbieznosci wieku ciazy:szok: lekarz nic na to?

Miki juz wstal, juz po obiadku jestesmy... jakos sie zachmurzylo na dworku;P
Ide zaraz czytac dalej:-D 2 dni temu wyporzyczylam ksaizki 3 serie "Świat nocy" autorki Pamietników wampira - polecam super:-)
 
W szpitalu mi powiedzieli że mam ze swoim lekarzem to omówć i on podejmie decyzje co dalej. Idę w piątek więc zobaczymy co i jak. Trochę się martwie ale wytrzymać muszę:):):)
 
reklama
Młoda to ładnie Ci Rafałek pospał:)

KasiaF
to dobrze że problem kupkowy się skończył:) Ale często jest tak że dziecko nie chce nie chce a jak wchodzi do przedszkola to inny świat więc tylko się cieszyć że dzikich akcji nie odstawia jak go zostawiasz:)

Lolkak
to Twoja Maja też ładnie waży. Tak ale tylko na święta:)

Kamma bambino np. mojej Dominice strasznie skórę wysusza i podrażnia więc nie polecam. Ja jej smaruję maścią witaminową

Liza ale się wciągnęłaś... Jak z Hanią??

Młoda 93 taka rozbieżność?? trochę niepokojące;/ Mam nadzieje że w piątek się wszystko wyjaśni:)

Domka już drugi dzień nie zsikała się w ciągu dnia wczoraj tylko incydent z kupką ale tak to super za każdym razem w nocniczek:) Ale jakaś alergia przyplątała się na pupie i nie wiem skąd bo przecież w pampersach nie chodzi ma takie czerwone krostki mniej więcej skupiskowo i takie jakby łuszczące się.
 
Do góry