reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc Wam lascezki :) co tam u WAs ??
U mnie dzisiaj spokojnie , mala ladnie nocke przespala tylko 2 razy sie obudzila :) :-D I zjemy sniadanko i idziemy na polko na spacerek :) Bo Filek juz szalu w domu dostaje :wściekła/y: a ja razem z nim !! A juto mamy pierwsza wizyte u lekarza :0 Zobaczymy jak malutka rosnie :D::-) Bo zmenia sie z dnia na dzien i juz sama nie wiem do kogog podobna :):-)

Asiowo to fajnie ze juz coraz lepiej mam nadzieje ze u mnie tez sie wszystko unormuje :)

Polna to super ze juz lepiej :) I ze Ala nie zlapala od Ciebie :p Masz szczescie :) A tym facetem to sie nie przejmuj , jak daje to podziekuj i idz dalej , a myslisz ze on Ci chce poderwac ???

Mika to znaczy z siostra lepiuej :) A ty jak sie czujesz ??? ;-)

Netgirl moze juz sie przyzwyczailas do tych upalow :) :-)

Olenka akiedy masz jakies najblizsze usg ??? kiedy mniej wiecej sie dowiesz kogo nosisz pod serduszkiem ??? a faceci tacy sa identyczny moj bla bla bla pogada pogada a potem i tak swoje zrobi i pozniej od poczatku juz czasami nawet nie mam sily sie gniewac :):blink:

Ilona to kiszka z tym kompem :/ a macie jeszcze gwarancje ??

A CO Z KOSZMARKIEM ??? NAPISZCIE DO NIEJ ALBO DAJCIE NUMERA TO NAPISZE JA !! bO TO COS ZA DLUGO TRWA :p zYJMEMY W NIEPEWNOSCI:)
 
reklama
Ona_mika Taki windows PROFESJONAL w granicach 100,00-800,00zl ale w normalnych sklepach tak kosztuje z 250zl. jest to wydatek a komputer jest lepiej zabezpieczony. no i nie potzreba programow antivir.
 
madzia1225 no nie mam oryginalnego, ale sęk w tym, że na starym kompie miałam ten sam system i działał niemal niezawodnie, a na pewno takie problemy sie nie zdarzały. Jak brat oddał na gwarancji RAMy to po jakimś czasie pożyczył od kolegi i było w miarę oki choć czasem miał problemy przy włączniu, ale wszystko chodziło. A kolega mojego brata jak kupował sobie kompa to kupił oryginalngo xp i kiszka, ciągle coś mu się waliło, dopiero jak wgrał pirata to było dobrze. Więc nie wiem czy opłaca się taki wydatek. Mój brat sie zastanawiał teraz nad kupieniem visty więc tak czy siak xp już nie będzie kupował, bo po co?
 
Ilona172 powiedz bratu by tylko nie kupowal visty :no:to jest bardzo zly pomysl vista ma bardzo duzo bledow systemowych takich jak tylko przyjmuje niektore orginalne programy bledem jest takze to ze nie da sie uruchomich gg oraz mozilla firefox(przegladarki) no i jeszcze w dosie kilka malych bledow poczytaj sbie opinie a pozniej zmieniaj badz zapytaj sie kogos doswiadczonego:)
 
madzia1225 no właśnie mój brat coś wie na ten temat i nie wie na co się zdecydować, a póki co jest jak jest. Ale miałam już kilka systemów na tym kompie, a i tak i tak nie działał sprawnie więc myślę, że to wina tych ramów. W ogóle stary był kupowany w 2003 r, przeszedł co swoje, a i tak lepiej się sprawował. A co do xp to tak jak pisałam wcześniej kolega mojego brata kupił nowy no i co z tego jak i tak mu sporo gier(wcale nie takich nowych) nie chodziło i miał jakieś problemy. To czy jest sens wyrzucać w błoto te 250 zł?
Mi to tylko zależy na tym, żebym mogła posiedzieć na bb, zrobić coś do szkoły, posłuchać muzyki i od czasu do czasu coś ściągnąć:-D:-D:-DCałą resztę mam gdzieś:-D:-D:-D No ale jak brejdak wydał te 2,5 tys i to bez monitora, nagrywarki, systemu i drukarki to powinno wszystko chodzić jak w zegarku...
 
Ostatnia edycja:
Polna ja tez na twoim miejscu bym sie bala ten koles ma chyba cos nie tak z glowa?? moze zagadaj z jego siorka zeby mu powiedziala zeby sie od was odczepil??
olenka19 moja malenka przekrecila sie dopiero w 35tv bo tak to dupcie widzialam:-)

Moja kochana wlasnie usnela, wczoraj w nocy nie moglam sie powstrzymac i spala ze mna:-D kurcze tak bardzo ja kocham ze nie potrafie tego wyrazic:-D:-D:-D
 
czesc dziewczyny...
ja dzisiaj znow sama w domu... Mareczek spi, a Justysia probuje cosv po wlasne0mu napisac na kompie
Femme Tak to jest z tymi facetami, mój jak ostatnio sie poklucilismy to tez rano czule słówka itd
wczoraj mieliśmy druga rocznice i akurat tego dnia mało co sie nie poklucilismy, no ale udało sie uratować sytuację
już nie pamiętam ale to chyba Asiowo pisała o prz
+ybraniu na wadze. MójMareczek w ciągu pierwszego tygodnia przybrał prawie kilo, lekarze brali go już za miesięczne dziecko, teraz to dopiero za dwa tygodnie mam kontrolę więc nie wiem ile cwazy, ale je dobrze i czesto wiec pewnie z 5 kilo bedzie miał. Az sie boje co bedzie jak w sierpniu bedziemy go chrzcili, kto takiego kloca utrzyma...???
No właśnie. Ten Koszmarek wcale nie daje znac co tam u niej...
Oby było OK...



















F
 
WITAM MŁODZIUTKIE MAMUSIE

Ja mając 18 lat zaszłam w nie planowaną ciążę ,bardzo się obawiałam co będzie dalej.Dziś mam 22 lata i już dwoje dzieci i razem z mężem jak narazie dajemy sobie radę z małą pomocą rodziców bo bez nich to było by ciężko sobie poradzić.Cieszę się teraz że tak się potoczyło moje życie,niczego nie żałuję i jestem młodą szczęśliwą mamuśką dwóch kochanych synów.Więc każda młoda mama jeśli będzie chcieć to da sobie ze wszystkim radę.

życzę powodzenia i dużo optymizmu młodym MAMUŚKĄ:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejo!:)

NIECH KTOŚ NAPISZE DO KOSZMARKA!
(mam nadzieje ze ma dzidziusia juz przy sobie)

A ja dzis cały dzien spedziłam u teściowej i piekłam ciasteczka na wesele do czech na ktore jedziemy w sobote:) I tak sie objadłam tymi ciastkami ze mi sie do teraz odbijaja szok:D

Polna ja sie boje takich podejrzanych typków, ale moze faktycznie nie ma sie czego bać i trzeba podejwc do tego z dystansem tak jak pisze Mika:)

Mika wow wydygałam sie troche jak przeczytałam o siostrze, bo w sumie ma taki sam termin jak ja....:szok::szok: Informuj nas co u niej:tak:

Marzena witaj:) I zapraszamy do wspolnych dyskusji:) U nas też sa mamusie z dwojka dzieciaczków napewno bedziecie miały o czym porozmawiac:) Opowiedz cos o sobie:)

bu$ka:*:*
 
Do góry