reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moda w ciąży

Dołączył(a)
7 Styczeń 2010
Postów
1
Cześć dziewczyny, proponuję porozmawiać o tym co my kobiety tak lubimy czyli o ciuszkach, tym razem w wersji ciążowej. Jakie macie spostrzeżenia? Kupować czy nie? :confused:
 
reklama
ja tam nic nie kupowałam... poza stanikami - w te przestałam się mieścić. Tak wiec zależy czy masz taką potrzebę. Ja mieszczę się w przedciążowe ciuchy, więc problemu nie ma na razie. Póki co zaszalałam przed Sylwestrem i kupiłam sobie imprezową bluzkę z falbanami, ale bynajmniej nie ciążową :)
W ogóle większość tej mody ciążowej mi się nie podoba, mam bardzo konkretny własny styl i nie uśmiecha mi się go zmieniać na te parę miesięcy... Teraz często chodzę w długich topach (takie miałam już przed ciążą), a na to rożne wiązane bolerka - bardzo ładnie w tym brzuszek wygląda :)
 
Ja do tej pory kupiłam tylko spodnie ciążowe, ale jak na razie leżą w szafie, bo mieszczę się w ciuchy, które nosiłam przed ciążą. Mam dużo tuniczek, więc bluzeczek ciążowych nie będę musiała kupować.
 
Ja kupiłam spodnie z pasem, majty większe, bo mnie gumka uciskała, stanik, i kilka tunik i tunikosukienek. Nie lubie jak mi coś brzuch opina i nie lubie pokazywać brzucha. Wolę teraz wszystko luźne. I tak samo mam z piersiami. Nie pasuje mi żeby gdzieś wyjść w bluzce opinającej piersi. Przed ciąża jak najbardziej, a teraz mi sie poprzestawiało trochę.
 
Ja niestety zauważyłam,że ubrania ciążowe są dużo droższe niż normalne. Dlatego kupuje normalne tylko większy rozmiar.
 
ja typowo ciązowe to kupiłam sobie spodnie,dresy i leginsy...jesli chodzi o bluzki to miałam kilka tunik w szafie i kilka dokupiłam luzniejszych ale tanich...teraz odłoże sobie te ciuszki na druga ciąże :)
 
Ja tak samo jak justyna kupuje jedynie o rozmiar większe. Chociaż gdyby ubrania ciążowe były o wiele tańsze to pewnie bym sobie coś z nich sprawiła.
 
Większość ubrań ciążowych jest po prostu brzydkich, nie w moim stylu. Zupełnie nie moja bajka. Ale kupiłam kilka sukienek - tunik, pozostałe rzeczy noszę sprzed ciąży i na razie taki zestaw garderoby się u mnie sprawdza. Ale... jeszcze 3 miesiące przede mną ;)
 
Ja w pierwszej ciąży nie kupowałam typowo ciążowych ubrań (prócz jednej pary spodni) – zwykłe tuniki spokojnie na mnie pasowały, a spodnie gdy przestały się dopinać potraktowałam recepturką i było ok ;-) teraz, zamiast gumki recepturki, używam wstawki do spodni Bellyguard – zapina się ją wokół szlufek, ukrywa odpięty guzik i można śmigać w przedciążowych spodniach dopóki biodra i uda na to pozwolą :-) w spodniach ciążowych strasznie denerwowało mnie, że są takie „wysokie” (że zakrywają brzuch) i ciągle je sobie podwijałam ;-)
 
reklama
Ja podczas swojej ciąży kupowałam zarówno ubrania jak i bieliznę ciążową. Uważam że to bardzo wygodne rozwiązanie,przynajmniej się w nich mieściłam:)
 
Do góry