reklama

Moda w ciąży

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez dorill, 7 Styczeń 2010.

1. dorill

dorill Początkująca w BB

Cześć dziewczyny, proponuję porozmawiać o tym co my kobiety tak lubimy czyli o ciuszkach, tym razem w wersji ciążowej. Jakie macie spostrzeżenia? Kupować czy nie? :confused:

2. eva6

eva6 Fanka BB :)

ja tam nic nie kupowałam... poza stanikami - w te przestałam się mieścić. Tak wiec zależy czy masz taką potrzebę. Ja mieszczę się w przedciążowe ciuchy, więc problemu nie ma na razie. Póki co zaszalałam przed Sylwestrem i kupiłam sobie imprezową bluzkę z falbanami, ale bynajmniej nie ciążową :)
    W ogóle większość tej mody ciążowej mi się nie podoba, mam bardzo konkretny własny styl i nie uśmiecha mi się go zmieniać na te parę miesięcy... Teraz często chodzę w długich topach (takie miałam już przed ciążą), a na to rożne wiązane bolerka - bardzo ładnie w tym brzuszek wygląda :)

3. reklama
  4. wampi

wampi ..::..::..::..

Ja do tej pory kupiłam tylko spodnie ciążowe, ale jak na razie leżą w szafie, bo mieszczę się w ciuchy, które nosiłam przed ciążą. Mam dużo tuniczek, więc bluzeczek ciążowych nie będę musiała kupować.

5. Raheb

Raheb Zaciekawiona BB

Ja kupiłam spodnie z pasem, majty większe, bo mnie gumka uciskała, stanik, i kilka tunik i tunikosukienek. Nie lubie jak mi coś brzuch opina i nie lubie pokazywać brzucha. Wolę teraz wszystko luźne. I tak samo mam z piersiami. Nie pasuje mi żeby gdzieś wyjść w bluzce opinającej piersi. Przed ciąża jak najbardziej, a teraz mi sie poprzestawiało trochę.

6. justyna876

justyna876 Zaciekawiona BB

Ja niestety zauważyłam,że ubrania ciążowe są dużo droższe niż normalne. Dlatego kupuje normalne tylko większy rozmiar.

7. ja24

ja24 Fanka BB :)

ja typowo ciązowe to kupiłam sobie spodnie,dresy i leginsy...jesli chodzi o bluzki to miałam kilka tunik w szafie i kilka dokupiłam luzniejszych ale tanich...teraz odłoże sobie te ciuszki na druga ciąże :)

8. kari_z

kari_z Zaciekawiona BB

Ja tak samo jak justyna kupuje jedynie o rozmiar większe. Chociaż gdyby ubrania ciążowe były o wiele tańsze to pewnie bym sobie coś z nich sprawiła.

9. lemure

lemure Zaciekawiona BB

Większość ubrań ciążowych jest po prostu brzydkich, nie w moim stylu. Zupełnie nie moja bajka. Ale kupiłam kilka sukienek - tunik, pozostałe rzeczy noszę sprzed ciąży i na razie taki zestaw garderoby się u mnie sprawdza. Ale... jeszcze 3 miesiące przede mną ;)

10. reklama
  11. MaLea

MaLea Fanka BB :)

Ja w pierwszej ciąży nie kupowałam typowo ciążowych ubrań (prócz jednej pary spodni) – zwykłe tuniki spokojnie na mnie pasowały, a spodnie gdy przestały się dopinać potraktowałam recepturką i było ok ;-) teraz, zamiast gumki recepturki, używam wstawki do spodni Bellyguard – zapina się ją wokół szlufek, ukrywa odpięty guzik i można śmigać w przedciążowych spodniach dopóki biodra i uda na to pozwolą :-) w spodniach ciążowych strasznie denerwowało mnie, że są takie „wysokie” (że zakrywają brzuch) i ciągle je sobie podwijałam ;-)

12. Lupoline

Lupoline Zaciekawiona BB

Ja podczas swojej ciąży kupowałam zarówno ubrania jak i bieliznę ciążową. Uważam że to bardzo wygodne rozwiązanie,przynajmniej się w nich mieściłam:)

Poleć forum