reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moda w ciąży

luna89

Fanka BB :)
Dobrze jest zaopatrzyć się w kilka fajnych ciuszków na czas ciąży, ale nie ma chyba co przesadzać. To w końcu tylko 9 miesięcy z naszego życia (i jednak znacznie mniej z naprawdę sporym brzuchem). Trzeba o siebie dbać - to pewne, ale kupno sterty ciuchów, które później nam się na nic nie przydadzą, nie ma większego sensu moim zdaniem.

reklama

Agata2013

Zaciekawiona BB
Ja na ciążę kupiłam na samym początku kilka ciuchów, do których miałąm "dorosnąć". Efekt był taki, że ani razu nie założyłam nic z tych rzeczy bo wyglądałam jak w worach. Przechodziła ciążę w swoich ubraniach , tylko zakłądałam dłuższe bluzki , tank topy i boob tube'y. Dorabiałam biżu, paskami, kapeluszami i okularami. I obowiązkowo legginsy

sunajka897

Fanka BB :)
Miasto
się biorą dzieci
Ja miałam sporo ciuszków na ciążę, nie było mi żal kasy bo sam je sobie uszyłam. Wystarczyła odrobina chęci. Uwielbiałam spodnie i spódniczki z dzianinowym pasem na brzuszek. Po prostu geniusz to wymyślił. Nie nawiedziłam rozpiętego zamka i zsuwających się spodni. Pracowałam do 8 miesiąca więc ciuszki były mi potrzebne. Miło jest popatrzeć na fajnie ubraną mamusię.

Miasto
Warszawa
Niestety ja nie miałam wyboru bo przytyłam 20 kg :) ciuszki musiałam kupić i tak i tak a na pewno przydadzą się na przyszłą ciążę, to taki okres kiedy kobieta jest najszczęśliwsza na świecie więc powinna jej towarzyszyć także dobra aura i piękne ciuchy, polecam wam dziewczyny sklep internetowy Lola & Lola, są tam także ciuchy size plus.

tetinka

Zaciekawiona BB
Oczywiście... mamy teraz ogromny wybór i jeśli tylko mamy pieniądze możemy ubrać się po prostu pięknie.
Jednak historia zna takie przypadki kiedy ludzie mają ogromne pieniądze a wyglądają po prostu koszmarnie...
FFN_Kardashian_Kim_VM_040313_51056642-500x736.jpg
GSI_HR_JPEG.AG002446_07-500x748.jpg
Moda ciążowa.

Załączniki

• FFN_Kardashian_Kim_VM_040313_51056642-500x736.jpg
    FFN_Kardashian_Kim_VM_040313_51056642-500x736.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 83
  • GSI_HR_JPEG.AG002446_07-500x748.jpg
    GSI_HR_JPEG.AG002446_07-500x748.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 76
Wszystko zależy od tego czy szybko przybiera się na wadze. Ja podekscytowana ciążą nakupowałam spodni dla ciężarnych, tunik i staników do karmienia. Przydały się tylko one . Do 6 miesiąca chodziłam w swoich starych jeansach a ostatnie w luźnej sukience z Cross Jeans. Ma odcięcie pod biustem ,dlatego nie uciskała brzuszka. Zapinana jest na guziki. Posiada kołnierzyk i długie rękawki zakończone mankietem. była i jest nadal wygodna. Noszę ją jeszcze teraz jak już jestem mamą

Załączniki

• 92161_020_cross_jeans_null_1.jpg
    92161_020_cross_jeans_null_1.jpg
    1,9 KB · Wyświetleń: 8
Do góry