reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moderatornia

kto powinien byc moderatorem forum grudniowek ??

  • mea

    Głosów: 36 83,7%
  • ktos inny ... kto ??

    Głosów: 7 16,3%

  • Wszystkich głosujących
    43
Denerwujące jest kiedy ktoś wcina się do czegoś ni z gruszki ni z pietruszki i ma najwięcej do powiedzenia!
Mea-jesteś od początku na forum i należysz chyba do jednych z najbardziej wtajemniczonych osób:-D więc ja jestem jak najbardziej na tak.
Może i zaczerpnęłaś pomysł z innego wątku ale chyba nie to się liczy tylko fakt,że zrobiłaś to i każda jest zadowolona-jak dla mnie było to bardzo miłe:tak:
 
reklama
mnie dobrze jest tak jak jest ale proszenie sie o pierdoly do obcych ludzi potrafi byc denerwujace ... zaproponujcie kto jeszcze moglby to robic - nessi moze ty ?? jesli chcesz prosze bardzo :) mnie wystarczy pisanie takie jak bylo :)

a ze lista jest sciagnieta to napisalam na samym poczatku jej tworzenia i wcale tego nie ukrywam :) po prostu tamta lista bardzo mi sie spodobala wiec czemu nie zrobic takiej samej ?? /mimo wszystko inwencja wlasna tez tam jest :)/
 
ale jak przyjdzie do posprzatania po tematach ciazowych i zostawienia co wazniejszych dla nas to i owszem bedzie c robic ... no i dlaczego o naszym forum moga decydowac ludzie zupelnie z nim nie zwiazani a nie ktoras z nas ??
 
Mea- ale ja bym nie chciała by ktoś kasował posty stare :) toz to sama przyjemność za jakiś czas sobie poczytać co się wypisywało zwłaszcza to co tyczy sie ciąży i chyba nie jest nigdzie to kasowane :)

Co do moderatorstwa ''obcych'' osób to nie mam zdania bo one się nie udzielają w ogóle :) to jakie mam miec zdanie ?:)
 
Mea- ale ja bym nie chciała by ktoś kasował posty stare :) toz to sama przyjemność za jakiś czas sobie poczytać co się wypisywało zwłaszcza to co tyczy sie ciąży i chyba nie jest nigdzie to kasowane :)

Co do moderatorstwa ''obcych'' osób to nie mam zdania bo one się nie udzielają w ogóle :) to jakie mam miec zdanie ?:)

ale nie wiem czy dobrze widzialam ale fora nie sa w calosci przenoszone z "przyszlych mamus" czyli forum ciazowego na forum "urodzonych dzieci!!" przynajmniej takie cos zaobserwowalam /bo na raz traci sie wiekszosc tematow !! a tylko zostaja wybrane i najczesciej przyklejone na gore !! wiec ktos podejmuje dycyzje o tym co wylatuje a co zostaje !!
 
reklama
Do góry