reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moderatornia

kto powinien byc moderatorem forum grudniowek ??

  • mea

    Głosów: 36 83,7%
  • ktos inny ... kto ??

    Głosów: 7 16,3%

  • Wszystkich głosujących
    43
Mea mea i jeszcze raz mea !!!!!!!!!!!


A moim zdaniem glupie jest wcinanie sie w cudzy wątek i wyglaszanie tutaj swoich ******* ,masz dziewczyno swoj dział? więc się tam udzielaj !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mea mea i jeszcze raz mea !!!!!!!!!!!


A moim zdaniem glupie jest wcinanie sie w cudzy wątek i wyglaszanie tutaj swoich ******* ,masz dziewczyno swoj dział? więc się tam udzielaj !
ma swój dział....
ale to nie znaczy że nie może się udzielać na innym i napisała to co myślała i jak dla mnie ma w zupełności rację ...
nad tematem porodów pracowałyśmy długo żeby ładnie wyglądał...
rozumiem brak twórczości własnej i wyobraźni ale jeśli już podpatrzyłyście nasz wątek to zróbcie wasz całkiem w waszym stylu .... napewno nie chciałybyście żeby z was zjeżdżano pomysły więc nie róbcie tego innym :sorry::eek:
 
Dziewczyny (tu piszę do listopadówek)
właściwie mogłybyśmy być w jednym "dziale", nie jesteśmy rywalkami, a koleżankami w tej samej sytuacji, wy w obecnej ciąży kilka tygodni do przodu, ale myślę, że tak naprawdę tworzymy jedną społeczność KOBIET W CIĄŻY.
Ja przyjęłabym z dumą, że ktoś zachwycił się waszym pomysłem i wziął z niego przykład. Przecież to tylko wygląd strony, mamy ważniejsze "sprawy" jak nasze dzieci i może o nich wspólnie podyskutujmy. Ja rozumiem, że wszystkim nam hormony buzują :-) ale proponuję przyjaźń i pojednanie. To tak jakbym kupiła ten sam wózek co widziałam u koleżanki, albo meble dla dziecka. Ona znalazła, wypatrzyła, zaaranżowała, a ja skorzystałam z jej pomysłu. Albo imię dla dziecka ktoś da takie jak ma koleżanka bo ją lubi i dobrze jej się kojarzy. To chyba nic złego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem na TAK!! Mea zapraszamy do nastepnego etapu:-Dhehehe masz talent:-)

i wiesz co podoba mi sie nabardziej to ze sciagasz od innych:-D
wez jeszcze cos skopiuj:-D
jak sie cos komus nie podoba w grudniowym dziale to niech tu nie zaglada...to w najprostszy sposob sobie rozwiaze swoj problem....
 
Do góry