reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moderatornia

kto powinien byc moderatorem forum grudniowek ??

  • mea

    Głosów: 36 83,7%
  • ktos inny ... kto ??

    Głosów: 7 16,3%

  • Wszystkich głosujących
    43
jak sie cos komus nie podoba w grudniowym dziale to niech tu nie zaglada...to w najprostszy sposob sobie rozwiaze swoj problem....
NO i wlansie o to chodzi !!!!

ma swój dział....
ale to nie znaczy że nie może się udzielać na innym i napisała to co myślała i jak dla mnie ma w zupełności rację ...
nad tematem porodów pracowałyśmy długo żeby ładnie wyglądał...
rozumiem brak twórczości własnej i wyobraźni ale jeśli już podpatrzyłyście nasz wątek to zróbcie wasz całkiem w waszym stylu .... napewno nie chciałybyście żeby z was zjeżdżano pomysły więc nie róbcie tego innym :sorry::eek:
No i zescie bardzo ladnie to zrobily ,tak pieknie ze nasza mea wykorzystala "wasz" pomysl ,tak jak napisalas ze wcinac sie w watek mozna tak samo skopiowac czyjs pomysl tez mozna.( nigdzie nie jest to bynajmniej zabronione) A skopiowala "tylko"to co bylo fajne jej zdaniem ,reszty nie potrzebujemy kopiowac :)

Dziewczyny (tu piszę do listopadówek)
właściwie mogłybyśmy być w jednym "dziale", nie jesteśmy rywalkami, a koleżankami w tej samej sytuacji, wy w obecnej ciąży kilka tygodni do przodu, ale myślę, że tak naprawdę tworzymy jedną społeczność KOBIET W CIĄŻY.
Ja przyjęłabym z dumą, że ktoś zachwycił się waszym pomysłem i wziął z niego przykład. Przecież to tylko wygląd strony, mamy ważniejsze "sprawy" jak nasze dzieci i może o nich wspólnie podyskutujmy. Ja rozumiem, że wszystkim nam hormony buzują :-) ale proponuję przyjaźń i pojednanie. To tak jakbym kupiła ten sam wózek co widziałam u koleżanki, albo meble dla dziecka. Ona znalazła, wypatrzyła, zaaranżowała, a ja skorzystałam z jej pomysłu. Albo imię dla dziecka ktoś da takie jak ma koleżanka bo ją lubi i dobrze jej się kojarzy. To chyba nic złego?


NO wlasnie o to chodzi !!! Dziewczyny chyba nie kumaja o co kaman :) Widocznie cos zrobily fajnego ze ktos cos tam z tego watku sobie skopiowal hahahah ,ale widocznie ciezko jest to niektorym zrozumiec ! Ot co ! Ja tam bylabym dumna ze komus sie moj pomysl spodobal!A tu taka dziecinada i zenada :)
Tym bardziej ze mea napisala i nie kryla sie z tym ze cos jest zerzniete z czyjegos watku ,zreszta napisala to bardzo wyraznie i jeszcze je pochwalila za tak fajny pomysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Mea ja też oczywiście popieram Twoją kandydaturę na moderatora, głosik w sondzie już oddany.
Do listopadówek: po pierwsze nic Wam do tego czy mea sama siebie zaproponowała na moda czy zrobił to ktoś inny, więc może nie wypowiadajcie się na ten temat. Po drugie: proponuję Wam zastrzec sobie prawa autorskie dla Waszej listy, skoro to dla Was takie straszne, że ktoś zaczerpnął od Was pomysł. Tym bardziej, że mea podkreślała, że u Was to podpatrzyła. Po trzecie: nie psujcie nam atmosfery na forum, bo jak dotąd nie było u nas żadnych sprzeczek i chcemy, aby tak zostało.
 
MEA OCZYWISCIE TAK ODE MNIE I CHLOPAKOW!!!!!!!!!!

Po pierwsze jako przyszly moderator (bo nie wydaje mi sie ze dałaś szansę innym) powinnas od poczatku wykazać sie wiekszym zaangazowaniem w swoj dział ... troche twórczości nic nie zaszkodzi bo taki plagiat nie ładnie wyglada... pewnie sama dobrze wiesz o czym mowa ... a po drugie czy nie głupio jest wystawianie Sondy Czy mam byc moderatorem? :) troche samolubne moim zdaniem

Ojej ale o co chodzi co to za ton i jakis pretensje.Boze widze ze im dalej w ciaze tym bardziej hormony wrednosci szaleja.Dajcie spokoj co to komu przeszkadza trzeba chyba miec kompleksy zeby o takie glupoty sie czepiac
 
Heh rozwalają mnie komentarze listopadówek. Jak im coś się nie podoba to niech nie wchodzą na nasz wątek.
No i najważniejsze....MEA NA MODERATORA!
Głos już oddany:tak:
 
reklama
Do góry