reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna lipcóweczka :)

reklama
louise ja bym w tym ponczo wygladal jak turlajaca sie kulka:-Dwiec raczej odpada .Ale taki dluzszy sweterek wlasnie chce na wiosne sobie zafundowac:tak:
Ja za to bardzooo lubie brazy :happy:
 
louise ja bym w tym ponczo wygladal jak turlajaca sie kulka:-Dwiec raczej odpada .Ale taki dluzszy sweterek wlasnie chce na wiosne sobie zafundowac:tak:
Ja za to bardzooo lubie brazy :happy:
do wiosny to i ja tak bede wygladac :-D ale na pocieche sobie mowie ze potem zrzuce te kilosy (mam nadzieje) i to poncho bedzie luz. ale sweterek masz racje tez sie przyda:tak:
 
jak bedziesz taka aktywna jak jestes teraz basen,wyprawy... to 2-3 mieszki i wrocisz do formy :happy:
 
jak bedziesz taka aktywna jak jestes teraz basen,wyprawy... to 2-3 mieszki i wrocisz do formy :happy:
ale wiesz...jak dzidzius bedzie to moze nie byc tyle czasu co teraz na ta aktywnosc...;-) co prawda o wyprawach juz gadalismy, typu jak to rozwiazemy i stwierdzilismy ze chusta dla tatusia i heja :-D:tak: ale jak to bedzie z czasem i checiami to wyjdzie w praniu. oby bylo tak jak mowisz
 
A ja jednego razu jak byłam w Realu to mieli przecenę na płaszczyki (nieocieplane) grzybki, no i za całe 40zł sobie takowy sprawiłam :tak:, a ponczo nie dla mnie, prędzej w ciepłej bluzie będę biegać :sorry:.
 
ale wiesz...jak dzidzius bedzie to moze nie byc tyle czasu co teraz na ta aktywnosc...;-) co prawda o wyprawach juz gadalismy, typu jak to rozwiazemy i stwierdzilismy ze chusta dla tatusia i heja :-D:tak: ale jak to bedzie z czasem i checiami to wyjdzie w praniu. oby bylo tak jak mowisz
moze w tym roku w lato bedzie ciezko bo wiadomo ...ale w nastepne juz bedzie fajnie :happy:

geperty ja tez napewno jaka bluze w sklepie dla puszystych zakupie :laugh2::happy:
 
Louise, :-D, ty się nie martw brakiem aktywności przy dzidzi- jeszcze kiedys napiszesz że w życiu tak po kościach nie dostałaś, mięśnie od noszenia i chodzenia posłuszeństwa odmawiają a... i że wieczorem zdążyłaś zjeść śniadanie :sorry::-D
 
Louise, :-D, ty się nie martw brakiem aktywności przy dzidzi- jeszcze kiedys napiszesz że w życiu tak po kościach nie dostałaś, mięśnie od noszenia i chodzenia posłuszeństwa odmawiają a... i że wieczorem zdążyłaś zjeść śniadanie :sorry::-D
w sumie teraz sniadanie w poludnie to przy dzidzi moze sie zdarzac i wieczorem :-D:-D:-D. pewnie bedzie tak jak mowisz :tak: a z noszeniem to juz jestem przerazona-dopiero co podleczylam reke i mam zakaz noszenia, bo bedzie ciezko, wiec cala cierpne co bedzie przy dziecku...:-(
vanilka no mam nadzieje ze jednak wakacje za rok juz nasze beda :-) teraz trudno-trzeba odpuscic i wyluzowac-nic sie nie poradzi :sorry:
 
reklama
A którą rękę kurujesz?
Jesli prawą, to nie martw się na zapas... JAkoś się utarło, że praworęczne dziewczyny noszą dzieciaczka na lewej i odwrotnie... Dlaczego? Bo drugą ręką trzeba jednocześnie tyle zrobić... ugotować, pranie z pralki wyjąć, zabawke podać, smoczek wyparzyć :sorry::-D:eek: I potem biceps na lewej okazały, a prawa pomocnica- flak ;)
 
Do góry