reklama

modyfikowane mleko sojowe??

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez scales, 18 Luty 2008.

1. scales

scales Zaangażowana w BB

Proszę o opinie wszystkie mamy co myślicie o modyfikowanym mleku sojowym?któraś mama może go daję swojemu maleństwu?podobno uczula...:baffled:

2. miecia

miecia Fanka BB :)

Ja karmię piersią ale położna kazała mi unikać mleka sojowego właśnie ze względu na to, że może uczulać... Swoją drogą moje dziecko na wszystko co "może uczulać" reaguje kolkami i marudzeniem, a wysypki na pupie dostała po ... marchewce. Sama nie wiem jak to jest z tym uczulaniem :(

3. reklama
  4. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

Mojej siostry córeczketo mleko uczuliło i teraz pija nutramigen, mała ma już 2 latka

5. NataK

NataK Mamusia Kubusia :-)))

Zdecydowanie uczula, tez przeszliśmy juz na Nutramigen, ale koleżanka miała podobny problem i po dłuzszym stosowaniu mały sie "przyzwyczaił", choć początkowo reagował wysypka. nie wiem czy to możliwe, zeby organizm "zaprzyjaźnił" się z alergenem?

6. natunia

natunia 12 czerwiec 2008

a zwyklego sojowego tez nie wolno? tez uczula?

7. Angelina_Jolie

Angelina_Jolie Aktywna w BB

Dziewczyny, to nie jest tak, że mleko sojowe "uczula". Uczula tylko osoby, które są na soję uczulone. Jeżeli jest jakiekolwiek podejrzenie alergii to stosujcie Nutramigen albo Bebilon Pepti.

8. mo-ni-ka

mo-ni-ka Początkująca w BB

W ogóle jest coraz więcej dostępnych nowych produktów sojowych, w tym takich dla dzieci (1-3 lat). Poszukajcie w swoich supermarketach. I jeśli dzieciak nie jest na soję uczulony, to się nie uczuli.

Poleć forum