reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

modyfikowane mleko sojowe??

scales

Aktywna w BB
Miasto
Irlandia,Tullamore
Rozwiązania
0
Proszę o opinie wszystkie mamy co myślicie o modyfikowanym mleku sojowym?któraś mama może go daję swojemu maleństwu?podobno uczula...:baffled:

reklama

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja karmię piersią ale położna kazała mi unikać mleka sojowego właśnie ze względu na to, że może uczulać... Swoją drogą moje dziecko na wszystko co "może uczulać" reaguje kolkami i marudzeniem, a wysypki na pupie dostała po ... marchewce. Sama nie wiem jak to jest z tym uczulaniem :(

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Rozwiązania
0
Mojej siostry córeczketo mleko uczuliło i teraz pija nutramigen, mała ma już 2 latka

NataK

Mamusia Kubusia :-)))
Rozwiązania
0
Zdecydowanie uczula, tez przeszliśmy juz na Nutramigen, ale koleżanka miała podobny problem i po dłuzszym stosowaniu mały sie "przyzwyczaił", choć początkowo reagował wysypka. nie wiem czy to możliwe, zeby organizm "zaprzyjaźnił" się z alergenem?

natunia

12 czerwiec 2008
Miasto
UK
Rozwiązania
0
a zwyklego sojowego tez nie wolno? tez uczula?

Angelina_Jolie

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, to nie jest tak, że mleko sojowe "uczula". Uczula tylko osoby, które są na soję uczulone. Jeżeli jest jakiekolwiek podejrzenie alergii to stosujcie Nutramigen albo Bebilon Pepti.

reklama
Rozwiązania
0
W ogóle jest coraz więcej dostępnych nowych produktów sojowych, w tym takich dla dzieci (1-3 lat). Poszukajcie w swoich supermarketach. I jeśli dzieciak nie jest na soję uczulony, to się nie uczuli.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry