reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moim najukochańszym aniołkom, maleństwu i narzeczonemu adamowi...

K

Kfiatka

Gość
12.12.2009r. odszedł nasz kochany Aniołek, byłam w 8. tygodniu ciąży...
[*]
30.07.2010r. zginął tragicznie mój narzeczony Adam...
[*]

24.12.2010r. urodzi się nam dzidziuś..., nie zobaczy już nigdy taty..., tata nie zobaczy upragnionego dziecka...


Co mnie nie zabije, to zrani do bólu...

Jesli nadejdzie czas, zabierzcie nas do siebie..., bo nie umiemy bez Was dalej żyć...
Kocham Was...
Anna
 
reklama
[*]
[*] światełka pamięci dla Twoich Aniołków
Aniu, musisz być silna, dla siebie i dla Małego szczęścia, które żyje w Tobie i dla Ciebie
 
Wiem że trudno postawić się w Twojej sytuacji i nawet tego nie próbuję ale chciałabym Ci powiedzieć, że musisz być silna dla samej siebie i dla WASZEGO maluszka!!! Tatuś na pewno będzie go widział i będzie czuwał nad Wami z góry. Tulę mocno!!! I życzę pomyślnego donoszenia ciąży!!!
 
Dla Twojego maleństwa i Adama(*)(*)(*)..............
Trzymaj się kochana dla tego Cudu, które nosisz pod serduchem, musisz być silna.
Przytulam Cie mocno.
 
reklama
Do góry