reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moj kochany Kubuś- trzymajcie mocno kciuki!!!!

Asiu, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale teraz medycyna jest tak zaawansowana, że na pewno lekarze poradzą coś mądrego. Wilee dzieci teraz rodzi się z wadami serca i już w pierwszym roku nie ma po nich śladu. Będzie dobrze. Ja w to wierzę. Głowa do góry i bądźcie dzielni :) Uściski
 
reklama
Asiabeti ,napewno bedzie dobrze,teraz medycyna czyni cuda,a im mlodszy wiek tym lepiej bo szybciej organizm powraca do zdrowia.Dzieci maja duzo sil i checi do zycia,pamietaj i wasze malenstwo napewno szybko wyzdrowieje zeby bylo juz na zawsze z wami! Trzymajcie sie i badzie dzielni!
 
asiabeti - wyobrażam sobie, co przeżywacie, przesyłam wszystkie pozytywne i ciepłe myśli, musi być dobrze :-* !
 
ja tez trzymam mocno kciuki!!
na pewno wszystko skonczy sie dobrze i Kubus bedzie zdrowy i silny!!
bardzo mocno w to wierze!!
 
reklama
asiabeti, my tez trzymamy kciuki - na nogach i rekach razy dwa!!! To raczej 8 kciukow - bedzie wszystko dobrze!
 
Do góry