reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Tak czy siak to pierwszy raz - Dziś Tymon nasikał sobie do ucha... :sorry2::-p

Buhahahahahah Ninja - rozwaliłaś nasz wszystkie tym "pierwszym razem" Tymona :laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D

Cóż, moja kózka nie przewróciła się jeszcze z brzuszka na plecki :-(ale główcie z jednej strony na drugą "na barana" w równy tydzień po urodzeniu :-)
 
Buhahah Ninja prawie spadlam z krzesla:-D:-D:-D:-D:-D:-D

OK 5 dnia po narodzinach KaYA sama zmienia pozycje do spania przewraca sie z plecków na boki.(Tatus jest strasznie dumny:-)) dzis polozylam ja normalnie a znalalazlam w poprzek.Chyba zaczne ja na noc wiazac bo mi z lozeczka spierdzieli:-D
 
Kra - święte słowa :-D:laugh2::-D

Marteczka - to jak on to zrobił?!?!?! Kupa na uchu?!?!? :rofl2::-)

aaa to jeśli chodzi o przewrót z plecków na boczek to Nela też sie tak obraca ale nie pamiętam od kiedy :zawstydzona/y:
 
Marcel przewraca sie z plecków na dowolny boczek (preferuje jednak lewy) odkąd skonczył chyba tydzień.główkę sobie układa jak chce od początku - no mozę od powrotu ze szpitala czyli jakiś 3-4 dzień.Ogólnie ma silny łebek i nawet jak leży na brzuszku a tym bardziej jak przytulam go do siebie (ciało do ciała) to ta główka sie gibie niesamowicie i nawet trudno ja utrzymać:sorry2:
 
moja Oli jak miała jakieś 7 miesięcy zrobiła taką kupę,że ona cała (włacznie z jedna brwią) cała posćiel i łóżeczko były umazane...;-)fakt że obudziła się i zacżeła buszować ale pieluszki sobie nie zdjeła więc wojowała tym co wypłyneło z niej:baffled:z miejsca wylądowała w wannie bo nie było sensu myć jej chusteczkami
 
reklama
No Weronika tez sie zastanawialam ale jak widac(przykład Niekat) to jest możliwe.pewnie jak pociechy nam podrosną to też będziemy wiedziały jak to możliwe:-D
A my dzisiaj nic chlubnego pierwszy czopek:sorry2:
 
Do góry