reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

U nas dzis byl 1szy 10minutowy wypad z tatusiem na dwór ponosil ja na rekach i zasnela po jakis 2 od wyjscia z domu.Mamusia zostala w domciu i porzadnie wywietrzyla pokoik:-):-):-)
 
reklama
u nas wczoraj po odpadnieciu kikutka odbyła sie pierwsza kapiel bez sekundy krzyku:laugh2:Marcel spraiwał wrażenie jakby mu się to nawet spodobało wreszcie:tak:dzis było jeszcze fajniej i krzyk zaczał sie dopiero po wyjeciu z wanienki:sorry2:
 
Dominis majac tydzien-obudzilam sie rano na karmienie patrze a synus lezy i cyca sobie kciuka- to jego pierwszy raz:-) a i przez sen smial sie na glos tez po ok tygodniu hi hi:-D
 
A Zosce dzis odpadl pepek i miala swoja pierwsza wielka kapiel. Krzyka byl przy tym identyczny jak przy kapeli "na sucho" :-)
 
a u nas od wczoraj Kondzik próbuje nawiazac kontakt tzn rusza ustkami jak rybka ale dziweków przy tym nie ma i uśmeicha sie juz jak do niego sie gada:-)
 
reklama
ciągle zapominam o tym wątku :-( więc będzie bez dat
w drugiej albo trzeciej godzinie życia odkryłam swój kciuk. Nie ma w nim mleczka ale i tak jest pyszny
w czwartym tygodniu uśmiechnęłam się do mamy w odpowiedzi na jej uśmiech
w piątym tygodniu zaczęłam "mówić" do mamy
przedwczoraj "bawiłam"się na macie. udaje mi się pacnąć w papugę i wtedy ona się rusza, a ja się śmieję
 
Do góry