reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja ....cytomegalia

poplakalam sie jak czytalam przez co przechodzisz. mona mam nadzieje,ze wszystko skonczy sie dobrze dla twojej coreczki i bedziesz mogla ja tulic i calowac.
 
reklama
Dziewczyny jesteście wspaniałe, dziekuje za słowa otuchy i wsparcie. Dzisiaj widziałam Zuzolka po tygodniowej przerwie, nie wpuszczali ze względu na rotawirusa. Ma podłożonego różowego rogala, jakby większa jest. Pielęgniarka mówi że to mała księżniczka, jak próbują pobrać krew to zaraz się wierci krzywi i spada saturacja, nic nie da przy sobie zrobić. Podali jej osocze ze względu na krwawienia w żołądku, wynikły one po nieudanej próbie karmienia. Oddechowo też nic się nie zmieniło trzeba czekać... Na 17 godzine jadę znów....
 
boziu.. kochana.. musisz być dzielna!!! spojrzenie i usmiech Zuzolki- juz niedługo wynagrodzi Wasz ból i cierpienie!!! ja trzymam kciuki i modlę się..
 
Dopiero, co przeczytałam i trudno wyrazić emocja w takiej sytuacja jedynie mogę się domyślać jak jest wam ciężko. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, że tak jak dziewczyny piszą jesteśmy z wami. A te ciężkie chwile zostaną wynagrodzone jak malutka księżniczka będzie już bezpieczna przy was.
 
Mona79 trzymam kciuki bardzo mocno za malutką, żeby wszystko się ułożyło. Żebyście przetrwali ten najtrudniejszy okres. Trzeba wierzyć,że wszystko potoczy się pozytywnie. Doskonale rozumiem co przeżywasz, bo w ostatnim roku przeszłam przez istny armagedon w moim życiu. Teraz staram się podnosić i żyć dalej szczęśliwie.Takie jest życie.
Wierzę ,że będzie dobrze. Trzymajcie się !!!
 
Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ułoży :*:* Dopiero teraz przeczytalam i moge jedynie domyslic sie jak jest wam ciezko:( Trzymamy wszystkie kciuki za Twoją kochaną księżniczke!!:*:*
 
reklama
Aż łezki poleciały
dziękuję Ci za ten post, bo wiem jakie ludzkie życie jest ulotne....

Oby wszystko było dobrze z malutką, oby Wasze modlitwy zostały wysłuchane


Myślami jesteś my z Wami
 
Do góry