• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Moja Madzia!

reklama
agaD z całego serca gratuluję - to imię jest mi bardzo bliskie :) mam takie samo ;D
Madzie to fajne dziewuchy ;D ;D ;D

Magdalena - Melanie ;D
 
duza buzka dla malenstwa i mamy!! i choc nie mam na imie magda to rzeczywiscie, fajne z nich kobiety :) mam nadzieje, ze imie to przyniesie malenstwu szczescie i niech zdrowo rosnie!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry