reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Moja córeczka ma 5tygodni, jestem już w ciężkim stanie psychicznym...po porodzie z komplikacjami i pobycie w szpitalu w drugim tygodniu pojawia się kolejny problem. Mała czasem zaczyna strasznie płakać A ja nie umiem jej uspokoić. Krzyczy na cały blok, powiedziałabym, że może to kilka bo też ma troszkę problemy z wyproznianiem ALE uspokaja się u innych osób u teściowej, kuzynki, szwagierki. Jest to dla mnie tak przykre, że popada chyba w depresję...Ja ja noszę na różne sposoby i krzyk, bierze ja ktoś inny...spokój. czy możliwe, że ona mnie nie akceptuje lub źle ja trzymam? Nie wiem co robić, jest mi wstyd. Dodatkowo mąż mówi, że sobie nie radzę. Któraś z Was tak miała?
 
reklama
Rozwiązanie
Wózek nie pomaga, próbuje bujać na różne sposoby i nic, Mała strasznie krzyczy. To dla mnie traumatyczne. Mój mąż miał przerwę w pracy i będzie teraz do niej wracał... na myśl, że mam zostać sama chce mk się wymiotować. Nie umiem zrozumieć dlaczego uspokaja się przy wszystkich tylko nie przy mnie
Bo wyczuwa Twoje emocje, Twój lęk.
Przytul, ucaluj, zaśpiewaj piosenkę.
Pomysl o czymś przyjemnym, wycisz się.
Wózek nie pomaga, próbuje bujać na różne sposoby i nic, Mała strasznie krzyczy. To dla mnie traumatyczne. Mój mąż miał przerwę w pracy i będzie teraz do niej wracał... na myśl, że mam zostać sama chce mk się wymiotować. Nie umiem zrozumieć dlaczego uspokaja się przy wszystkich tylko nie przy mnie
Bo wyczuwa Twoje emocje, Twój lęk.
Przytul, ucaluj, zaśpiewaj piosenkę.
Pomysl o czymś przyjemnym, wycisz się.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry