reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje słodkie Słoneczko

Kati

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2005
Postów
164
Laura Maria urodziła się 30.03.2005 r. w Szpitalu w Białogardzie o godz. 6.15
1.
laura002resize7se.jpg

2.
pict0848resize8cw.jpg

3.
loriresize1gr.jpg

4.
pict0882resize7fu.jpg

 
reklama
Kati cudowna dziewczynka!!! GRATULUJE!!!
Tak na marginesie, to 3 zdjęcie jest piekne, jak z jakiejś gazety ::)
Laura - cudo :) Dużo zdrówka dla mamy i córeczki.
 
jaka sliczna ta twoja cora!!!!!!!!!


macie juz intercyze spisana..? bo jesli nie, to moze sie dogadamy? jakby co to bylismy pierwsi z mlodym w kolejce do reki Laury!
 
Och dziękujemy za te komplementy (aż urosłam!). Intercyzy jeszcze wprawdzie nie ma, ale w kolejce o rękę Laury zajmujecie pierwszą pozycję. Chyba zaprowadzę jakiś zeszyt, żeby się później nie pogubić, który zięć na której pozycji. Dużo zdrówka naja dla zięcia number one i dla Ciebie, a Tobie Gosiula szczęśliwego rozwiązania, to już niebawem!
Pozdrawiamy serdecznie!
 
skopiuję i wydrukuję, żeby młody widział, że robiłam wszystko, coby Laurę pojął za żonę! wdzięczny będzie z pewnością! piękna z niej kobieta :)
 
reklama
Ojejku avokado jaka Twoja córunia jest malusieńka, taka śliczniutka i bezbronna! Piękne imię jej wybrałaś! Niech się chowa na pociechę mamusi. Gratuluję!
 
Do góry