reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje Spacery !

Ja w takie ciepłe dni 22-24 st. ubieram Franka w body z krótkim rękawem, T-shirt, spodenki, skarpety i sandałki obowiązkowo. Czapa, a czasmai wlosy jest namiętnie ściągana. Jedna już zagubiona na spacerze.:tak:Smarujemy kremem Mustela z filtrem 50+ i tak jest Franio opalony :-D
 
reklama
Michał wczoraj np miał cienkie przewiewne jeansy, skarpetki, buciki, czapeczkę z daszkiem (zakrywającą uszka, bo wiało chwilami dość mocno), body z długim (podciągniętym) rękawem (cieńsze są od tych, co mamy z krótkim, a z krótkim tak naprawdę musimy kupić, bo są za małe, a koszulki dla mnie są mało wygodne, bo co chwilę plecki i brzuchol są na wierzchu)
Esiu co do kremu to myślę, że Piotruś opali się przy każdym (chyba że bloker zastosujesz), one mają chronić przed szkodliwym promieniowaniem, a nie przed wydzielaniem melaniny przez skórę
 
Kupiłam nowy krem - znajoma (mama mega-alergika) zrobiła przegląd produktów na rynku i wygrał Iwostin (faktor 25) - a ja bezczelnie i leniwie spapugowałam :-D
Do tej pory używałam Nivea na każdą pogodę (faktor chyba 4) i jest zdecydowanie zbyt słaby. Zobaczymy jak sprawdzi się nowy krem (tzn. dzisiaj chyba nie, bo jest pochmurno :dry:).
 
u nas- krem nivea 30 (w tubce), balsam chicco 25 (w sprayu) i balsam ze schlecker'a 30 (z formułą natychmiastowej ochrony) i wszystkie są ok:blink: tak więc smaruję Miśka tym, co mam pod ręką, chociaż najwygodniejszy jest chyba ten ze schlecker'a:tak:
u nas dzisiaj był chłodny wiatr, ale ogólnie było fajnie
Esia tylko nie przysyłaj nam chmur:dry:
 
Miałam Was właśnie niedawno pytac o kremy z filtrem, ale przez to odcięcie od internetu musiałam sobie sama poradzić.
Tak więc zakupiłam La Roche Posay z filtrem 50 i mogę spkojnie polecic. Wcześniej używałam Nivea 30, ale konsystencja zbyt gęsta i Zuza szału dostawała gdy chciałam ją posmarować. No i filtr wyższy musimy mieć obie, gdyż skóra nasza bardzo wrażliwa na słoneczko.​
 
Nie rozumiem... :zawstydzona/y: Jak to "body i bluzeczkę"? Jednocześnie?
U nas jest teraz +/- 28'C, zakładam Piotrusiowi najlżejsze spodenki i najlżejszą koszulkę - w body ugotowałaby Mu się pupka...
 
A ja w takie upały to nawet koszulki i spodenek staram się nie zakładać tylko cienkiego rampersa ;-)
 
reklama
Do góry