reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mozliwa ciąża pomocy

No to gratuluję :-) może ta złośliwość wynika z tego, że co i rusz któraś napiszę, czy to ciąża itp. Zbyt wiele takich postów jest :)
 
reklama
dziękuje :) tak tak wiem, cycuś zaswędzi i już gotowe na porodówkę lecieć :-D a dopiero co mówiłam do mojego ze musimy zacząć uważać bo wesele na początku lipca a ja z brzuszkiem nie chce :p
 
Wasze wesele? Ja miesiąc przed ślubem przed ostatnią przymiarką dowiedziałam się o ciazy:-) bylam przeszczesliwa i rozczarowana bo pewne sprawy sie pokomplikowaly..ale szybko przeszlo:-)
 
Oj 1,5 miesiąca po narodzinach nie sprawi problemu:-)gorzej jak na końcówce ciąży by termin ślubu wypadał.
 
Kika gratuluje ;)

Zasugerowalam test lub ginekologa, bo tak najlatwiej sie dowiedziec czy jest sie w ciazy czy nie [emoji14].



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ojej ale robicie zamieszanie. Psycholog zawsze się przyda :) Co rusz którą spojrzy na chłopa i pyta czy jest już w ciąży bo prawy cycek ją zaswędział i odrzuciło ją od flipsów kokosowych :)

Kika - gratuluję :) Sprawdziłaś, masz pewność. To że koleżanka miała podobnie i była w ciąży o niczym nie świadczy. U każdej kobiety jest inaczej :)

Po prostu bawią mnie te pytania czy mogę być w ciąży?? Jak się bzykałaś to zawsze jest szansa :) A my na forum skąd mamy wiedzieć? Lekarzami nie jesteśmy i do mindzi Ci nie zaglądamy. :) Trzeba zrobić test, albo/i betę, odwiedzić ginekologa :)

Życzę dużo dobrego :)
 
Ojej ale robicie zamieszanie. Psycholog zawsze się przyda :) Co rusz którą spojrzy na chłopa i pyta czy jest już w ciąży bo prawy cycek ją zaswędział i odrzuciło ją od flipsów kokosowych :)

Kika - gratuluję :) Sprawdziłaś, masz pewność. To że koleżanka miała podobnie i była w ciąży o niczym nie świadczy. U każdej kobiety jest inaczej :)

Po prostu bawią mnie te pytania czy mogę być w ciąży?? Jak się bzykałaś to zawsze jest szansa :) A my na forum skąd mamy wiedzieć? Lekarzami nie jesteśmy i do mindzi Ci nie zaglądamy. :) Trzeba zrobić test, albo/i betę, odwiedzić ginekologa :)

Życzę dużo dobrego :)

Jak cie bawia takie pytania to zmien watek na forum i czytaj cos innego a nie glupio odpowiadasz...
 
reklama
Do góry