reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Julka ma chyba skok rozwojowy tzw lęk separacyjny, bo tylko wyjdę z pokoju albo odłożę ją do łóżeczka i płacz taki jakby ją ze skóry obdzierali, wszędzie musi być ze mną :baffled: I co chwilę nowe zabawy muszę wymyślać, bo jak jej się znudzi jedna to ryk :baffled: Ciekawa jestem ile to potrwa, bo ma tak drugi dzień a ja już mam dość.
To normalne w tym wieku, maluchy zaczynaja kojarzyć kogo znaja a kogo nie i robią się trochę płaczliwe i marudzące, ale to przejdzie. Ja stosowałam kojec, wszędzie go ze soba taszczyłam i było dobrze. Jak jest kontakt wzrokowy i słuchowy to jest ok.
A z następnymi dziećmi jest już łatwiej tylko na początku trzeba sobie wszystko poukładać. Ja już prawie 1,5 roku walczę z dwoma maluchami, pracuję, dom, starsza córka a teraz jeszcze kończę studia i rozpoczynam budowę domu a mąż za granicą, i jakoś daję radę, wszystko się ułoży głowy do góry. Pozdrawiam
 
Musi być dobrze, cały czas sobie to powtarzam ;-)
Tylko póki co ciut się jeszcze boję, ale tak na pewno miała każda z nas.
Ale mimo wszystko nie mogę się doczekać kiedy drugi bobasek przyjdzie na świat.
A jutro już USG :-D

Madzia kurcze podziwiam Cię, tyle na głowie i nawet nie narzeka, że cieżko ;-)
 
witajcie kochane!!!!!!!!!!!!1
Wybaczcie ze tak dlugo mnie nie było ale nie mialam jakos sil....zmeczona jestem jakbym codziennie biagała w maratonie i spiaca na dodatek!!!!!! nie chce mi sie wychodzic z domu....nawet nie ma do kogo wiec chyba powoli jakas depresja mnie łapie :(
co do wozków ja tez bede musiała kupic dla blizniakow bedzie u mnie roznica 17 miesiecy wiec moj syn sstarszy sam nie pojdzie do sklepu 2 km i wypatrzałam ten...jestbardzo tani i widac sliczny i z tylu mozna dac niemowlaka i przedewszystkim zmiesci sie w sklepie i w kazdym przejsciu :)
GRACO STADIUM DUO KOLEKCJA 2009 GWAR PL PROMOCJA (720163205) - Aukcje internetowe Allegro

ten tez jest fajny
http://allegro.pl/item716532744_wozek_dla_rodzenstwa_blizniakow_tandem_abc_design.html#gallery
 
reklama
Teraz to się uśmiałam sama nie siebie :-D
Nie miało być oczu, tylko moczu ;-)
Czytałam troszkę na ten temat, przypuszczam, że to z przemęcznia, Julka cały czas daje mi w kość. Takie same wyniki ma znajoma, która też ma małe dziecko w domu i cały dzień jest przy nim na nogach.
Jutro mam wizytę więc zobaczymy co moja ginka powie.
 
Do góry