reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

GRACO STADIUM DUO KOLEKCJA 2009 GWAR PL PROMOCJA (720163205) - Aukcje internetowe Allegro

mam taki i muszę powiedzieć, że się sprawdził dokupiłam tylko gondolę do tyłu dla Ritki i jeżdziła w nim od urodzenia(maj) do póżnej jesieni. Bo po śniegu niestety się nie sprawdza ma za wąskie koła, chyba że odsnieżą na czas chodniki:-D ale na wiosnę znów ruszyliśmy tylko że tym razem rita była z przodu a Filip z tyłu bo cięższy i łatwiej było manewrować. Polecam ten wózek jest lekki i super się składa do samochodu jak naleśnik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martusia, nie ma się chyba czym martwić, ja całą ciążę z Anią miałam białko w moczu, nawet 3.3mg% :szok: mój gin przepisał mi leki, trochę to zeszło, ale już do końca było obecne w moczu. I jakoś żyję ;-)leukocyty powinny być bodajże 5-10 w próbie, jak miałam 15-20 albo nawet więcej, mówię mu przez tel, a on mówi, ze go to nie obchodzi ;-):-D najważniejsze, aby nie było krwi w moczu, małe białko i mało bakterii :tak:
 
No i miałam wizytę, ginka powiedziała, że nie mam się martwić.
A płci nie poznałam, bo dzidzia leżała na brzuszku i zasłaniała wszystko nóżką, w piątek po zamknięciu gabinetu mam podjechać do mojej ginki i w ramach znajomości za darmo sprawdzi mi jeszcze raz :-)
 
hehehe. dzidzia się bawi w kotka i myszkę z Tobą, jak Julka ze mną, było podejrzenie dziewczynki już w 24 tyg, ale pewnośc to dopiero w 33 :-D:-D
 
Ciągle mam nadzieję, że w piątek już się stawi jak trzeba, bo pomału chciałabym już kupować jakieś rzeczy dla dzidziusia, a w razie czego chłopca na różowo to nie wypada ubrać :-D
 
ja z dziewczynami nie wiedziałam do końca i fajna była taka niespodzianka. Mąż był ze mną przy porodzie Rity i taki był zaskoczony że to dziewczynka że poryczał się ze szczęścia.
 
Jak u nas będzie dziewczynka to też będę się cieszyć :-) Wszystkie rzeczy po Julce mam praktycznie dziewczęce, więc był by mniejszy wydatek. No i Julka miałaby siostrę, kompankę do zabaw :-)
 
reklama
Hehe no co :rofl2: A mąż na straconej pozycji by był, sam i z babami w domu :-D
Zresztą wiadomo, zazwyczaj jest tak, że kobieta chce córcie ;-)

A ja dziś z baaardzo dobrym humorkiem wstałam, wypoczęta, Julka w końcu normalnie spała, śniadanko już wciągnęła i bawi się sama na macie. Aż mi się wierzyć nie chce, chyba skok jej już przechodzi, bo od wczoraj przypomniało się jej, że umie się sama pobawić :-D I z jedzeniem też większych problemów nie ma, nawet jak widzi łyżeczkę to dzióbka otwiera pięknie ;-)
 
Do góry