reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

hej

ja juz po wizycie

dostalam insuline po 8 jednostek rano i wieczorem
unhappy.gif
mam nadzieje,ze zadziala choc przerazilam sie troche cala masa informacji dotyczacych hipoglikemi.....maz zostal poinformowany jak zrobic zastrzyk z glukagonu w razie potrzeby......mam nadzieje,ze obedzie sie bez incydentow,insulina zadziala a dzieciaczek przyjdzie na swiat caly i zdrowy.....na szczescie juz tak duzo do konca nie zostalo....

to chyba tyle
zaczynam od jutra......
 
reklama
Lubiczanko, trzymam kciuki! Aga, za ciebie tez. Bedzie dobrze dziewczyny :-)

a u mnie brzucho zaczelo strasznie ciagnac w dol. a dzis pierwszy raz dostalam boli. przy chodzeniu prawie jak przy chorym pecherzu, ale dwa razy (rano i przed chwila) dzis bolalo podobnie jak na okres. przechodzi jak sie poloze i zaczynam oddychac rownomiernie. w srode mam kontrolna wizyte u GP wiec zobacze co mi powie. ale nie ukrywam, ze sie troszke wystraszylam...
na szczescie Adasko rusza sie dosc czesto i intensywnie. no i chyba przejde sie do dr Antepowicz na USG, bo nie wiem czy bede miala jeszcze jakies dodatkowe w szpitalu..

tak patrze, ze po Lubiczance to kolej na mnie i na Age? :-)

pozdrawiam Was wszystkie ;)
 
reklama
Do góry