reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacja genu MTHFR

KatJak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2020
Postów
1 891
Kochane pomóżcie mi zinterpretować te wyniki.
Czy jestem nosicielką tego genu ,?
Screenshot_2020-08-23-20-28-06-897_com.opera.browser.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Homocysteine mam 15.9 czyli wysoko, dlatego robiłam te badania. Kwas foliowy w zeszłym roku miałam 26. Gdzie mogę się zgłosić z tymi wynikami ? Czy ginekolog mi pomoże ? Jestem po dwóch poronieniach
Niewielu ginekologów ogarnia mutacje. Homocysteina rzeczywiście na full. Jak chcesz to napisz do mnie na priv, ja zbijałam z poziomu 14.
Kochane pomóżcie mi zinterpretować te wyniki.
Czy jestem nosicielką tego genu ,?
Zobacz załącznik 1166929
Tak masz obie mutacje mthfr. Poleca się brać przy tym metylowane witaminy. Najlepiej jest sprawdzić poziom kwasu foliowego i homocysteiny. Niektórzy mogą przyjmować preparaty z mieszaną formą kwasu, a inni nie. Ale to wyjdzie Ci w badaniu
 
Tak masz obie mutacje mthfr. Poleca się brać przy tym metylowane witaminy. Najlepiej jest sprawdzić poziom kwasu foliowego i homocysteiny. Niektórzy mogą przyjmować preparaty z mieszaną formą kwasu, a inni nie. Ale to wyjdzie Ci w badaniu
Homocysteine mam 15.9 czyli wysoko, dlatego robiłam te badania. Kwas foliowy w zeszłym roku miałam 26. Gdzie mogę się zgłosić z tymi wynikami ? Czy ginekolog mi pomoże ? Jestem po dwóch poronieniach
 
Homocysteine mam 15.9 czyli wysoko, dlatego robiłam te badania. Kwas foliowy w zeszłym roku miałam 26. Gdzie mogę się zgłosić z tymi wynikami ? Czy ginekolog mi pomoże ? Jestem po dwóch poronieniach
Niewielu ginekologów ogarnia mutacje. Homocysteina rzeczywiście na full. Jak chcesz to napisz do mnie na priv, ja zbijałam z poziomu 14.
 
Rozwiązanie
Do góry