reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla Smyka

alamiqa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2011
Postów
369
Miasto
Śląsk
Kobietki, chciałabym założyć nowy temat. Od jakiegoś czasu poszukuję fajnej muzyki dla dzieciaków, piosenek, wierszowanek i bajeczek. Możecie coś polecić. Małej juź uszy puchną od moich popisów przy przewijaku:-D
 
reklama
My ostatnio przerabiamy rózne kołysanki z YouTube, np.Ta Dorotka, Z popielnika na Wojtusia, Ach śpij kochanie, ale tez i młodą Kukulską: Puszek-okruszek, Co powie Tata. Dziś Tatus kupił Małej radio z odtwarzaczem, więc poszalejemy z muzyczką. Chyba zaczne kupować audiobooki. Sama jestem pianistka z wykształcenia, więc muszę skołowac jakies odpowiednie nutki i trochę sobie pobrzdękamy.
 
reklama
Ja muszę skombinować Bebe Lilly ostatnio małemu puściłam teledysk "Hallo Dziadku" , był zachwycony aż cały :) Muszę zerknąć na chomikuj.pl dawno tam nie byłam :)
 
Do góry