reklama

NA SYGNALE! wątek szpitalny

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez monia~, 31 Maj 2013.

1. monia~

monia~ Fanka BB :)

Pozwoliłam sobie założyć nowy temat z uwagi na różne perypetie wśród wrześniówek. Tak aby wiadomości ze szpitala nie mieszały się na wątku lekarzowym. Mam cichą nadzieję, że pierwsze wpisy pojawią się tutaj dopiero w sierpniu (love, ciekawe czy będziesz pierwsza ;-)?). Czego Wam i sobie życzę Kochane!

2. e-de

e-de Fanka BB :)

No to ja pierwsza niestety...
    Jutro z samego rana mam się stawić na patologię ciąży i zostanę tam (jak wszystko ok) przez tydzień.
    Powodem są bóle w podbrzuszu, o których pisałam kilka dni temu no i cukrzyca - lekarz powiedział, że będziemy oznaczać cukier - jakoś to tam nazwał ale nie pamiętam...
    Zaglądał też do szyjki - i powiedział, że: "może być".
    W szpitalu raczej nie będę miała dostępu do neta. Nie posiadam super smartfona z milionem aplikacji :)
    Chyba nikt nie lubi szpitali...brr.... Aaaa i jeszcze gin mi powiedział, że jest straszne oblężenie - i żebym była przygotowana na to, że mogę leżeć na korytarzu... Git...
    Trzymajcie kciuki, żebym tam nie zwariowała i żeby wszystko było OK!
    :*

3. reklama
  4. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

e-de - będę trzymała kciuki żeby wszystkie wyniki byly poprawne i żebyś raz dwa wróciła do domu. Prawdopodobnie szpital ma swój internet to może ci mąż przywieść laptopa. Jak ja leżałam to wszystkie laski miały laptopy i ogladały filmy na słuchawkach bo inaczej to można zwariować z nudów ;-)

5. e-de

e-de Fanka BB :)

Tego wifi nie byłabym pewna... Ale na lapku już mam kilka fimów przygotowanych, dwie książki spakowane, 500 krzyżówek...

6. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

EDE współczuje ci bardzo... Mam nadzieje że szybo dojdziecie z tym do ładu... Masz do którejś nr telefonu? Albo któraś do Ciebie żeby dac znac co i jak?

7. love baby:)

love baby:) Fanka BB :)

e-de trzymaj się kochana !!!
    Przeżyłam tydzień w na patologii ciąży więc Ty taka silna kobietka też dasz rade! Oby tylko wszystko dobrze było !!!
    Tak gdzie ja leżałam neta nie było za free tylko na komie używałam.
    I przygotuj się na telewizor na 2zł teraz to juz chyba wszędzie są na kase ;/

Buziaki w czółko i brzusio :tak:

8. marzenka21

marzenka21 Fanka BB :)

ede trzymaj sie kochana
    daj znac co i jak oczywiscie jesli bedziesz mogla.

9. mama2009

mama2009 Fanka BB :)

e-de 3maj sie, jak coś to informuj którąś z nas sms co i jak ... buziaki

10. reklama
  11. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

edziak trzymaj sie i czekamy na wiadomosci :*

12. iryska

iryska Fanka BB :)

e-de-trzymaj się dzielnie.Dasz radę.Z cukrem to będą Ci badać zapewne dobowo,tylko na szpitalnym jedzeniu to ciężko będzie.Buziaki

Poleć forum