reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! wątek szpitalny

dziewczyny może małe głosowanie? co Ty na to Jadźka?
wydaje mi się, że informacja ze szpitala powinna być tu umieszczana (tak jest na innych wątkach). czy to wpisana przez daną osobę, czy też sms przekazany do którejś z nas. natomiast komentarze, może na lekarzowym? i tak jeśli do kogoś konkretnie kierujemy naszą wypowiedź, to jest ona konkretnie adresowana pogrubioną czcionką. tak jak wpisała jankesowa, żeby tu nam się nie zrobiło powielenie lekarzowego wątku. ja nic nie chcę narzucać, tylko proponuję.
 
reklama
Laski jeżeli chcecie wątek gdzie będą informacje o tym gdzie, kiedy i z jakiego powodu jakaś trafiła to rzeczywiście można ten wątek do tej górnej grupy przeżucic, ja wszystkie komentarze sytuacji E-DE przeżuce do głównego wątku a tu zostaną opisy ze szpitali tylko...

Ale według mnie osoba taka może nie miec głowy/możliwości podczytywania i wyłapywania postów podnoszących na duchu w trudnych chwilach... A wydaje mi się że to jest dla takiej osoby bardzo istotne... A może nie miec głowy do czytania o obiadkach i zakupach...

Ja/MONIA zrobimy jak będzie wam wygodniej ale myślę że o tym nie tutaj bo już wogóle się nam zrobi wątek ogólny...
 
Na początku e-de trzymaj się cieplutko kciuki mam zaciśnięte

Co do wątku , z jednej strony faktycznie jak pojawi się jakiś wątek może zaginąć w gąszczu postów w pocieszeniami ale z drugiej strony ten wątek ma być (przynajmniej tak mi się wydaje )dla tych mam które w szpitalu lądują i na pewno podtrzymywanie na duchu jest im w takiej chwili potrzebne więc sama nie wiem jak lepiej chyba po prostu pozostaje zrobić głosowanie, chyba że się umówimy że wszelkie słowa otuchy wysyłamy na PW.
 
Hej :) Mam nadzieję, że ja ten wątek zamknę i nikt oprócz mnie przed porodem nie będzie musiał znaleźć się w takiej sytuacji... Tego Wam z całego serca życzę! Jak podpatrywałam inne fora na bb - to widziałam, że jest wątek szpitalny - ale porodowy - bez komentów.
 
E-de trzymaj się mocno - ja też nie znoszę szpitala w weekendy.

Mnie się podoba pomysł pogrubionej czcionki w odniesieniu do nowej, ważnej informacji - ale wyłapywanie postów komentujących na głównym wątku wydaje mi się mało realne w przypadku osoby hospitalizowanej - mającej z reguły dość utrudniony dostęp do internetu - gdy po powrocie do domu zastaje np. 30 stron do nadrobienia - i nie zawsze jest to w ogóle realne.
Tak po namyśle uważam, że może konkretne informacje li i jedynie powinny być w jednym wątku, a komentarze, w późniejszym czasie gratulacje i podziękowania w następnym - u nas czasem kilka stron zajmowały, faktycznie można przegapić kolejną ważną informację.
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od EDE:
Pozdrawia wszystkie dziewczyny, na razie pobrali jej krew. Ma liczyć ruchy i skurcze, badać co chwilę cukier - jutro będzie miała robiony profil (cukry chyba?) z tego co wiem leży na korytarzu.
Jak się ogarnie, sprawdzi czy ma wi-fi i sama coś naklepie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry